Obserwuj nasPo stworzeniu odpowiedniego profilu gracza, możemy startować z trzydziestodniowym programem treningu. Wszystko zaczyna się od kilku głębokich oddechów i sześciu prostych ćwiczeń. Prawda, że brzmi łatwo? Jednak z biegiem czasu poprzeczka się podnosi. Program ćwiczeń możemy dostosować indywidualnie, zmieniając wedle uznania ich stopień trudności czy ilość powtórzeń.

Dzienna sesja zakłada około 10 minut treningu, więc nawet najbardziej zaabsorbowane macierzyństwem kobiety wygospodarują czas na ćwiczenia. Sesje nie są wyczerpujące, co więcej, można je wykonywać wraz z noworodkiem, ponieważ zostały opracowane w sposób, który służy zacieśnianiu więzi matki z dzieckiem.


Utrzymana w humorystycznym tonie gra z zabawnymi animacjami towarzyszącymi ruchom wykonywanym podczas ćwiczeń, może wydać się nieco dziecinna. Najważniejsze jednak, że ćwiczenia są skuteczne i sprawiają, że wagina odzyskuje swoją sprężystość sprzed porodu.

 

 

 

Komentarze są obecnie wyłączone

Komentarze   

# etrupetru 8 lat temu
niezły patent. Młode mamy i dzieciarnie to teraz niezły rynek. Trzeba z tego korzystać.
# wolny myśliciel 8 lat temu
ja pamiętam czasy gdy na Atarynce był szlagier pt. "Kurewna Śnieżka". Tytuł był winowajcą zniszczenia tysięcy joysticków
# pan Tofel 8 lat temu
taaaaaa, słyszałem opowieści kolegów. Z dziwacznych gierek polecam starocia BombX - niezapomniane wspomnienia w trybie multiplayer (czyt. kolesie przy jednej klawiaturze)
# kama 8 lat temu
Myślę, że do ćwiczeń mięśni Kegla najlepiej sprawdzają się kulki waginalne. Poleciła mi je moja ginekolog i przestrzegła przed elektrostymulatorem, który jest drogi i nieskuteczny. Kulki ponoć stosowały gejsze. Sprawdzona tradycja. Prądem nie potraktowałabym pochwy... brrrr