Obserwuj nas

Komentarze są obecnie wyłączone

Komentarze   

# mrymru 16 lat temu
przyłączam się: niech żyje wagina.
Myślę, że w przypadku kobiecych intymnych zakątków fajnie zaadoptować hinduskie określenie "joni". Jest w nim coś magicznego, niemal boskiego.
# galwah 16 lat temu
fajna stronka!Mam ptaszka,ale lubie takie tematy...pogłębiają wiedze!
# Jaxon 13 lat temu
Uwazaj by ptaszek nie odlecial... Rzeczywiscie powinienes poglebic wiedze. Dopiero wtedy mozesz tu wejsc i zabrac glos... czyli wypowiedziec sie publicznie. Ta strona przeznaczona jest dla ludzi z wiedza!
# woj 16 lat temu
Dzień dobry.
Wagina brzmi sympatycznie, lepiej niż pochwa. Pochewka- jeszcze gorzej, choć zdrobniale...
Na łechtaczkę mówiłbym DIAMENCIK, który ma szanse stać się BRYLANTEM - lub BRYLANCIKIEM, zależnie od "okazałości, jaka bywa po dobrej czułości".
Long live vagina (wedżajna)!
Niech żyje wagina!
Pozdrawiam. woj, Pł.
# samiczka 16 lat temu
wagina pochwa..coz to ma za znaczenie? gdybym miala narysowac kobiete bylby to wielki mozg w kolorze pieknej krwistej czerwieni polaczony w suczymi piesciami a potem zasloniata dlonia wagina..zaslonieta bo nic mnie tak zniesmacza jak ginokologicznie rozchylona cipka
# Jaxon 13 lat temu
Na tym polega roznica plci... to co Cie zniesmacza mnie pociaga. Ale nie to jest najwazniejsze. Lubie z Wami kobietami rozmawiac... czasem sie posprzeczac ale cenie w Was wielka praktycznosc i czasem wyrozumialosc dla nas mezczyzn.
# mrymru 16 lat temu
eee tam wiele filmów powstało o kobiecym rozkroku ... filmów porno. Tak na serio to, kobiecość nie jedno ma oblicze i cieszę się, że zaczyna się w naszym serwisie dyskusja o tym. Dla mnie kobiecość, to intelekt połączony z pewną dawką emocji i ulegający wpływom natury. Kobieta to istota odczuwająca rzeczywistość na wielu poziomach, istota mająca coś w sobie z mądrej bogini, rozwiązłej ladacznicy, mistycznej kapłanki, podatnej instynktom samicy. Mieszanka wybuchowa.
# Po-prostu-Zbyszek 15 lat temu
WAGINA, to takie suche medyczne określenie genitalji Kobiety. Ja osobiscie nazywam ten najcudowniejszy organ kobiecy JASKINIĄ MIŁOŚCI. Czy to nie ładniejsze okreslenie........
# mrymru 15 lat temu
co człowiek, to zdanie. Osobiście "jaskinia miłości" strasznie infantylna dla mnie i ta przepastność jaskini, z której słychać tylko gromkie echo ... zdecydowanie wagina brzmi ładniej, a najlepiej jak dla mnie joni
# slowik 14 lat temu
bycie kobietą bywa trudne,ale dostarcza wrazeń daleko lepszych niż męskie... w sferze intymnej oczywiście jest bogatsze:-)
odnośnie nazwy portalu - uważam,że nie oddaje istoty poruszanych tematów i brzmi nieco brutalnie, ale to moje prywatne zdanie
# mrymru 14 lat temu
"wagina" brzmi brutalnie? Może to kwestia oswojenia słowa. Zdecydowanie za rzadko się go używa.
# Kasia 13 lat temu
Tak, z tym oswajaniem słowa to prawda. Wagina też brzmi w moim pojęciu tak nieczule i brutalnie, ale na stronach tego portalu dokonuje się właśnie moje oswojenie z waginą(zarówno ze słowem jak i z narządem). Dla mnie osobiście najbardziej podniecające i czułe słowo to "cipka". Chociaż dla nieoswojonych może brzmieć wulgarnie. Także oswajajmy się drogie amatorki i drodzy amatorzy Wagin!:)