Obserwuj nas

Komentarze są obecnie wyłączone

Komentarze   

# kathleene 13 lat temu
Może ktoś by u nas otworzył taką szkołę? ;)
# reniaferia 13 lat temu
pomysł świetny. Technika to podstawa, a nam wciskają kity o niedopasowaniu, o małych członkach i o tym, że po porodzie wszystko się zmienia.
Kursy w Polsce trzeba byłoby zacząć od lekcji anatomii i higieny, bo na forach przewijają się posty kobiet, które nie wiedzą jak wygląda ich krocze.
Zastanawiam się, jak kobieta niewidząca swojej łechtaczki i nieznająca jej budowy, może się dobrze umyć?
# kathleene 13 lat temu
Dla mnie to w ogóle niewyobrażalne nie wiedzieć co się ma ;]
# ryczard 13 lat temu
czystość seksualna ma nie po drodze z czystością ciała Dotykać się tam nie wolno. Grzeczne dziewczynki muszą chodzić brudne
# pan Tofel 13 lat temu
dobrze wyćwiczone mięśnie pochwy mogą być zbawienne dla "szybkich" partnerów. Ściśnięcie w odpowiednim momencie i salwa zatrzymana
# ryczard 13 lat temu
salwa pożegnalna

Moja żona mogłaby orzechy łupać pochwą. Mam wielkie szczęście. Kumple psioczą na seks z żonami. Te co urodziły zapuściły się i nie dbają o siebie. Jedna ma pretensję do męża o gorszy seks. Twierdzi, że on jej nie kocha, że teraz nie wie jak ją zaspokoić. Ona nawet nie chce sobie zadać trudu by ćwiczyć.
Matki Polki to w łóżku muszą być obsługiwane, a same sobie nie zadają trudu, a jak jest bardzo źle, to włożą sobie tena lady i myślą, że po kłopocie.
# alicja2 13 lat temu
dziewczyny zupełnie nie znają swoich ciał, a później płaczą, że nie mają orgazmu waginalnego. Powinny mieć pretensję tylko do siebie.

Kilka razy w życiu zdarzyło mi się nie mieć orgazmu. Współczuję kobietom, które orgazmy tylko miewają. Nie wińcie o to kościoła, rodziców, partnera. Wszystko zależy od was.
# martynaW 13 lat temu
@alicja2 masz całkowitą rację. Masturbacja to dobra nauka i ćwiczenia. Wystarczy to robić, by później cieszyć się seksem i nie dzielić siebie na łechtaczkę i pochwę. Orgazmy bez pobudzania łechtaczki przyjdą same.
Jak się kobieta siebie brzydzi, lub ignoruje swoją seksualność, to nie powinna uprawiać seksu i płodzić dzieci, bo do tego nie dorosła.
# lisiBobek 13 lat temu
jak laska nie umie korzystać z pochwy tak, by mieć frajdę i dawać frajdę, to można zostać lesbijką. Zabawa heteroseksualna to wyższy stopień wtajemniczenia.
# Dorka 13 lat temu
Ale pierdoły opowiadacie... "Zabawa heteroseksualna to wyższy stopień wtajemniczenia" czy też " Jak się kobieta siebie brzydzi, lub ignoruje swoją seksualność, to nie powinna uprawiać seksu i płodzić dzieci, bo do tego nie dorosła." Sama jestem zajebistą blondynką 1,78 , faceci ślinią się na mój widok , w łóżku fajowo choć dopiero seks lesbijski to wyższy stopień wtajemniczenia - może kiedyś spróbuję. Tu wyobraźnia, której niektórym nie brakuje odgrywa specjalną rolę. A czy Wy takie jesteście ? Nieeeeeeeeeee bo matka natura inaczej nam pewne rzeczy dała. Frajdę to mogę przeżywać jeżdżąc na diabelskim kole w wesołym miasteczku, Pozdrawiam
# kama 13 lat temu
kulki świetnie wzmacniają mięśnie Kegla. Odradzam tylko używanie aparatu do elektrostymulacji. Kosztuje ok. 250-300 zł, a nawet do tarcia chrzanu się nie nadaje, o ćwiczeniach nie wspominając.
# ryjojebca 13 lat temu
rozmarzyłem się... Kiedyś zaliczyłem numerek z kobietą, której nie zapomnę. Co ona potrafiła zrobić cipką? ach... szkoda, że zrobiliśmy to ten jeden raz.
# magni 13 lat temu
czy w Polsce są takie szkoły, albo jakieś książki do nauki? Wie ktoś?
# edwin 13 lat temu
wysłałbym do takiej szkoły swoją żonę
# r do b 13 lat temu
świetny artykuł. Strona wagina.com.pl bardzo pomaga mi w pisaniu prac. Wykopujecie interesujące tematy. Dużo można się dowiedzieć z tej strony. Szacun wielki.