wagina logo

Kabazza: wagina ma takie orgazmy, na jakie zasłużyła

 • Napisane przez  Małgorzata Rychlewska
 • Posted on:  poniedziałek, 14 marzec 2011 | Komentarzy (15)

kabazza - silna waginaTo nie kolejny mit o Baubo i  rozgadanej pochwie, ani opowieść o vagina dentata – a opowieść o niezwykłej, choć prawdziwej, technice miłosnej, w której wagina obsypuje pocałunkami.  Kabazza (in. singapurski pocałunek) daje adeptkom tej sztuki i ich kochankom niewiarygodnie silne orgazmy.
Rzecz o tym, czym jest singapurski pocałunek i jak sprawić by wagina zrobiła cmok, cmok.  Kabazza (dosł. wstrzymująca) to technika seksualna polegająca na doprowadzeniu mężczyzny do orgazmu wyłącznie skurczami mięśni waginy, bez wykonywania ruchów frykcyjnych. Etymologicznie termin ten wywodzi się z krajów arabskich, gdzie owa technika znana była także jako „aksamitny ucisk”. Kabazza w kraju swego pochodzenia – Indiach, określana mianem „sahajoli”, była praktykowana przez tancerki poślubione bóstwom (dewadasi). Dalej na Wschód prostytutki mówią o niej „singapurski pocałunek”.
W kulturze zachodu ta miłosna umiejętność, jak i sama sztuka treningu i kontroli mięśni dna miednicy, nosi nazwę pompoir (czyt. pompuar). 

tantra - sahajoliW USA istnieją szkoły przyjemności, prowadzące naukę pompoir. Uczestniczki kursów w ciągu 6-9 miesięcy intensywnych i systematycznych treningów dochodzą do perfekcji w sahajoli. Wyćwiczone waginy mistrzyń pompoir wykonują mocne uciski, ruchy skrętne, pulsują i potrafią robić manewr wyciskania, przypominający dojenie krowy, a także są w stanie zgasić świecę. To jeszcze nie wszystko. Muskularna wagina potrafi ciskać z dużą siłą małymi przedmiotami, uprzednio w niej umieszczonymi.

Kabazza wbrew pozorom nie jest sztuką stworzoną wyłącznie dla męskiej przyjemności. Znacznie więcej korzyści daje ona kobietom. Panie ćwiczące mięśnie Kegla częściej miewają orgazmy waginalne i częściej doświadczają kobiecej ejakulacji. Zdobycie umiejętności pompoir przygotowuje ciało kobiety do porodu i ułatwia powrót do sprawności seksualnej po wydaniu dziecka na świat. Kabazza pozwala kobietom ustrzec się przed dolegliwością nietrzymania  moczu i umożliwia im zachowanie sprawności seksualnej do późnej starości.

Nade wszystko, kabazza jest sztuką celebrowania zbliżenia, niezwykłym zespoleniem kochanków i mistycznym doświadczaniem orgazmu.Dla przyszłych adeptek kabazzy:

- test siły waginy:
Mięśnie Kegla: czy Twoja wagina przeszła test banana?

- efektywne ćwiczenia mięśni Kegla:
Ćwiczenia mięśni Kegla

 

Wagina jak łyk wina. Rozkoszuj się nią ze znajomymi ekstatycznie, orgiastycznie.
4.9 na 5 na podstawie 69 głosów

Komentarze są obecnie wyłączone

Komentarze   

kathleene
# kathleene 13 lat temu
Może ktoś by u nas otworzył taką szkołę? ;)
+9
reniaferia
# reniaferia 13 lat temu
pomysł świetny. Technika to podstawa, a nam wciskają kity o niedopasowaniu, o małych członkach i o tym, że po porodzie wszystko się zmienia.
Kursy w Polsce trzeba byłoby zacząć od lekcji anatomii i higieny, bo na forach przewijają się posty kobiet, które nie wiedzą jak wygląda ich krocze.
Zastanawiam się, jak kobieta niewidząca swojej łechtaczki i nieznająca jej budowy, może się dobrze umyć? :-x
+8
kathleene
# kathleene 13 lat temu
Dla mnie to w ogóle niewyobrażalne nie wiedzieć co się ma ;]
+4
ryczard
# ryczard 13 lat temu
czystość seksualna ma nie po drodze z czystością ciała :-)Dotykać się tam nie wolno. Grzeczne dziewczynki muszą chodzić brudne :D
+3
pan Tofel
# pan Tofel 13 lat temu
dobrze wyćwiczone mięśnie pochwy mogą być zbawienne dla "szybkich" partnerów. Ściśnięcie w odpowiednim momencie i salwa zatrzymana :P
+3
ryczard
# ryczard 13 lat temu
salwa pożegnalna :lol:

Moja żona mogłaby orzechy łupać pochwą. Mam wielkie szczęście. Kumple psioczą na seks z żonami. Te co urodziły zapuściły się i nie dbają o siebie. Jedna ma pretensję do męża o gorszy seks. Twierdzi, że on jej nie kocha, że teraz nie wie jak ją zaspokoić. Ona nawet nie chce sobie zadać trudu by ćwiczyć.
Matki Polki to w łóżku muszą być obsługiwane, a same sobie nie zadają trudu, a jak jest bardzo źle, to włożą sobie tena lady i myślą, że po kłopocie.
-8
alicja2
# alicja2 13 lat temu
dziewczyny zupełnie nie znają swoich ciał, a później płaczą, że nie mają orgazmu waginalnego. Powinny mieć pretensję tylko do siebie.

Kilka razy w życiu zdarzyło mi się nie mieć orgazmu. Współczuję kobietom, które orgazmy tylko miewają. Nie wińcie o to kościoła, rodziców, partnera. Wszystko zależy od was.
+1
martynaW
# martynaW 13 lat temu
@alicja2 masz całkowitą rację. Masturbacja to dobra nauka i ćwiczenia. Wystarczy to robić, by później cieszyć się seksem i nie dzielić siebie na łechtaczkę i pochwę. Orgazmy bez pobudzania łechtaczki przyjdą same.
Jak się kobieta siebie brzydzi, lub ignoruje swoją seksualność, to nie powinna uprawiać seksu i płodzić dzieci, bo do tego nie dorosła.
+7
lisiBobek
# lisiBobek 13 lat temu
jak laska nie umie korzystać z pochwy tak, by mieć frajdę i dawać frajdę, to można zostać lesbijką. Zabawa heteroseksualna to wyższy stopień wtajemniczenia. 8)
-13
Dorka
# Dorka 13 lat temu
Ale pierdoły opowiadacie... "Zabawa heteroseksualna to wyższy stopień wtajemniczenia" czy też " Jak się kobieta siebie brzydzi, lub ignoruje swoją seksualność, to nie powinna uprawiać seksu i płodzić dzieci, bo do tego nie dorosła." Sama jestem zajebistą blondynką 1,78 , faceci ślinią się na mój widok , w łóżku fajowo choć dopiero seks lesbijski to wyższy stopień wtajemniczenia - może kiedyś spróbuję. Tu wyobraźnia, której niektórym nie brakuje odgrywa specjalną rolę. A czy Wy takie jesteście ? Nieeeeeeeeeee bo matka natura inaczej nam pewne rzeczy dała. Frajdę to mogę przeżywać jeżdżąc na diabelskim kole w wesołym miasteczku, Pozdrawiam
-2
kama
# kama 13 lat temu
kulki świetnie wzmacniają mięśnie Kegla. Odradzam tylko używanie aparatu do elektrostymulacji. Kosztuje ok. 250-300 zł, a nawet do tarcia chrzanu się nie nadaje, o ćwiczeniach nie wspominając.
+6
ryjojebca
# ryjojebca 13 lat temu
rozmarzyłem się... Kiedyś zaliczyłem numerek z kobietą, której nie zapomnę. Co ona potrafiła zrobić cipką? ach... szkoda, że zrobiliśmy to ten jeden raz.
+2
magni
# magni 13 lat temu
czy w Polsce są takie szkoły, albo jakieś książki do nauki? Wie ktoś?
+4
edwin
# edwin 13 lat temu
wysłałbym do takiej szkoły swoją żonę :lol:
+1
r do b
# r do b 13 lat temu
świetny artykuł. Strona wagina.com.pl bardzo pomaga mi w pisaniu prac. Wykopujecie interesujące tematy. Dużo można się dowiedzieć z tej strony. Szacun wielki.
+3
 • Seks i antykoncepcja
  Nie pieszczoty, nie wyrafinowana gra wstępna, nie przystojny mężczyzna, a smrodek pewnego grzybka potrafi dać kobiecie orgazm. Ot tak, bez
  3
 • 1
 • / 1
 • Kultura przez duże "K"
  Wystrugać dildo na własny użytek czy zająć się chałupniczą produkcją sztucznych penisów? - Mając w rękach Dildomaker możemy łatwo nadawać różnym
  6
 • 1
 • / 1
 • Czasem traktowana jak odpowiednik penisa, ale nie ma z nim wiele wspólnego, nie pełni funkcji wydalniczych ani wydzielniczych. - Łechtaczka organ
  Anatomia i fizjologia kobiety
  30
 • 1
 • 1
 • / 1

Nasza WAGINA używa sobie na ciasteczkach. Jeśli Ci to nie przeszkadza kliknij