Obserwuj nas

Komentarze są obecnie wyłączone

Komentarze   

# wojtas 9 lat temu
banan lepszy od kaszanki. Ćwiczcie dziewczyny, bo te z silnymi cipkami to skarb.
# kuba 9 lat temu
Moja żona po porodzie (nie zaraz po nim) ćwiczyła mięśnie Kegla, bo jej pochwa stała się luźna. Po kilku miesiącach wróciła do formy. Warto ćwiczyć, bo teraz w łóżku jest jak przed porodem.
# kiniak 9 lat temu
moja siostra rodziła w Niemczech, gdzie mieszka od kilku lat. Tam położne zalecają stosowanie kulek waginalnych. Z tym w Polsce się nie spotkałam, ale u nas sex shopy i sprzęt erotyczny kojarzony jest z zapyziałymi budami i pokazami go-go.
Muszę ją spytać siostry, czy zastosowała się do porad położnej, bo jakoś na seks nie narzeka
# serafin 9 lat temu
Swojej dziewczynie wsadzam palca i ona go mocno ściska. Jeden palec, a ucisk na nim bardzo solidny. Moja muskularna cipeczka. Już na samą myśl chciałbym ją wylizać.
# wolny myśliciel 9 lat temu
Tylko uważaj żeby Ci języka nie przytrzasnęła
# słodka 9 lat temu
hhahaha a to dobre :
# LUZIK 9 lat temu
BOSCY JESTEŚCIE
# wolny myśliciel 9 lat temu
A tak na poważnie: "Szlachetna wagino,
Nikt się nie dowie,
Jako smakujesz,
Aż się zluzujesz"
z góry przepraszam za seksistowski wydźwięk mojej wypowiedzi, ale nie mogłem sobie darować
# pan Tofel 9 lat temu
Jak lirycznie to lirycznie:

Wielkieś mi uczyniła pustki w waginie swojej,
Moja droga Cipko, tym zluzowaniem swoim.
Pełno nas, a jakoby nikogo nie było:
Jednym maluczkim mięśniem tak wiele ubyło.
# krystian 9 lat temu
inwestuję w naukę i jeszcze dziś kupuję skrzynkę bananów. Słodkie Panie zapraszam na testy Jadłbym te banany kilogramami
# luśka 9 lat temu
ten banan ma być zielony, czy bardzo dojrzały?
# beata81 9 lat temu
Stosuję o kilku tygodni aparat do stymulacji mięśni Kegla delikatnymi impulsami elektrycznymi, itouch Sure. Muszę powiedzieć, że sprawia mi ono ból, kulki są dużo lepsze.
# olga 9 lat temu
trochę śmieszne, ale temat poważny. Nie mówi się o tym, ale po porodzie kobieta zastanawia się trochę nad swoją pochwą. Ciąża i poród to duża zmiana i wyzwanie dla organizmu kobiety. Znam kobiety, których lekarze nie potraktowali dobrze na porodówce. Złe cięcia i szwy potrafią odmienić życie, bo gdy seks zaczyna szwankować, a do tego jest na świecie dzidzia, to może się życie nieźle wszystkim posypać.
# iiiiii 9 lat temu
Cytuję panTofel:
Jak lirycznie to lirycznie:

Wielkieś mi uczyniła pustki w waginie swojej,
Moja droga Cipko, tym zluzowaniem swoim.
Pełno nas, a jakoby nikogo nie było:
Jednym maluczkim mięśniem tak wiele ubyło.A może bardziej tak
Wielkieś mi uczyniła pustki w waginie swojej,
Moja droga Cipko, tym zluzowaniem swoim.
Cały tam jest, a jakoby nikogo nie było:
Jednym maluczkim mięśniem tak wiele ubyło.
# asica 8 lat temu
Hahaha mozna usmiac się. Wojtas strzelił w dziesiatkę,początkujące niech zaczną od pasztetowej
# katiuszka 8 lat temu
kobiety potęgą są i basta. Możemy ćwiczyć pochwę i nie doświadczamy jej humorów. Wystarczy tylko by nasz mózg powiedział cipce, że jest strasznie zmysłowo i wszystko ok. Facet czasem może się zepsuć i ćwiczenia mu nie pomogą
# krzychu 8 lat temu
zawsze wiedziałem, że cipki są lepsze. Dlatego je KOCHAM!!!
# muszelka 8 lat temu
świetnie, że piszecie o cipkach. Gratuluję pomysłu. Rewelacyjna strona. Dużo można się z niej dowiedzieć. Artykuł o kulkach waginalnych i o kabazzie niesamowite. Cieszę się, że znalazłam taką składnicę wiedzy o waginie. Będę posiłkować się waszymi artykułami w pracy magisterskiej. Ratujecie mi życie :). Czekam na odpowiedź na mojego maila i pozdrawiam.
# Karol33 8 lat temu
Czy polskie określenie pochwa nie jest ładniejsze i celniejsze od angielsko-łacińskiego vagina? Na dodatek ni używają tego określenia do opisywania sromu (cipki, ładniej), a nie do pochwy jako takiej.

Chrońmy swój język.
# bongos 8 lat temu
oj Karalo33, coś ci się pomyliło "wagina" to słowo poprawne w języku polskim. O tym, że wagina to nie vulva to też się dowiesz z portalu wagina.com.pl. Skorzystaj z szukajki lub pobuszuj po stronce.

Możesz od razu przeczytać:

http://www.wagina.com.pl/index.php/Cipka-na-jezykach/Vulva-volva-srom.html

i wszystko jasne dzięki wagina.com.pl
# zuzanna 7 lat temu
Zastanawiam się ile kobiet po przeczytaniu tego artykułu zrobiło sobie test banana Ja się nie odważyłam, choć trochę kusiło.
Od ok. 3 tygodni staram się ćwiczyć mięśnie Kegla, z naciskiem na "staram się". Trudno było mi wyczuć czy napinałam właściwe mięśnie. Od kilki dni ćwiczę z kulkami waginalnymi i to zupełnie inna jakość ćwiczeń. Moje ciało samo reaguje na kulki i nie muszę się koncentrować na napinaniu i rozluźnianiu mięśni. To dzieje się samo.

Polecam kulki waginalne wszystkim kobietom!!! To na prawdę ułatwia ćwiczenia. O efektach wkrótce napiszę.
Swoje kulki kupiłam w Joni.pl, mają tam dobre ceny i bardzo pomogli mi w wyborze odpowiednich kulek.
# OOla 7 lat temu
@Zuzanna, masz absolutną rację - ćwiczenie bez kulek to jak obieranie jajka w rękawicach bokserskich. Nic nie czuć i człowiek zastanawia się czy osiągnie efekt nie wiedząc czy w ogóle ćwiczy. Z kulkami zaczęłam ćwiczyć w końcu ubiegłego roku, więc mam już półroczne doświadczenie Efekty? Są a jakże? Choć długo nie było spektakularnej poprawy, ale teraz seks to szalona przyjemność jak dawniej. Czuję się jak przed pierwszą ciążą a mam ich za sobą 3. Dodam, że po trzecim porodzie unikałam seksu. Niewiele czułam, było inaczej niż kiedyś. Czułam się mało seksowna i myślałam, że etap kochanki mam za sobą. Teraz jest cudownie. Jesteśmy z małżem szcześliwymi rodzicami i kochankami.
Trzeba tylko zacisnąć zęby i ćwiczyć regularnie. I nie zrażać się brakiem spektakularnych efektów.
@Zuzanna, daj znać jak Twoje doświadczenia?
# zuzanna 7 lat temu
OOla, cwiczę sumiennie i systematycznie już prawie 3 miesiące przy czym od ok. 2 miesięcy ćwiczę z kulkami i haha i lalala zauważam poprawę!!! Miałam lekkie nietrzymanie moczu: podczas kaszlu, czy intensywnego śmiechu musiałam się mieć na baczności. Nawet zaczęłam się śmiać lekko, półgębkiem zupełnie jak nie ja. Znajomi dziwnie reagowali, że się nie nabijam z nimi jak dawniej. Podczas śmiechu było mi nie do śmiechu Teraz mam to za sobą Nadal ćwiczę by utrzymać i wzmocnić efekt. Z seksem też jakby lepiej, ale tu aż tak bardzo nie szwankowało.
# agnezi 7 lat temu
Proszę dziewczyny napiszcie coś więcej o swoich ćwiczeniach i kulkach.
@Zuzanna jakie kulki kupiłaś w Joni.pl? Widziałam, że tam mają Luna i Smartballs.
@OOla jakich kulek używasz?
Ile i jak ćwiczycie? Czy kuleczki można używać podczas menstruacji? Będę wdzięczna za wskazówki.
# marieczka 7 lat temu
ja od jakiegoś czasu próbuję przekonać się do kulek, ale kiedy chodzę, wyślizgują mi się i jest to nieprzyjemne :/ używam ich w nie ten sposób co powinnam czy co z tym zrobić?