Obserwuj nasKobieta dosiada leżącego na plecach partnera zwrócona ku niemu twarzą. Jej nogi obejmują tułów mężczyzny z obu stron. Penis tkwi głęboko w waginie.
Następnie kobieta odchyla się do tyłu i kładzie się między rozsuniętymi nogami partnera. Jej szeroko rozłożone nogi w podobny sposób otaczają tułów i głowę mężczyzny. W tym ułożeniu nogi kochanków tworzą kształt litery X. Partnerzy splatają ze sobą dłonie i zaczynają powoli kołysać się i wykonywać ruchy obrotowe biodrami (na zdjęciu wariant zmodyfikowany ze splecionymi nogami). On pozostaje w stanie silnego pobudzenia. Ona powoli zbliża się do orgazmu.

Pozycja X pozwala stopniowo budować napięcie seksualne i wydłuża czas trwania stosunku, co umożliwia kobiecie osiągnąć orgazm jeszcze przed spełnieniem partnera.

 

Komentarze są obecnie wyłączone

Komentarze   

# lowell 8 lat temu
dobry układ, ale koleś musi mieć przyzwoite warunki. Super króciak w tej pozycji nie utrzyma się na swoim miejscu. Waginalnym miejscu
# ufo 8 lat temu
uwielbiam się tak kochać
# ZBYSZEK 7 lat temu
fajne
# lana 6 lat temu
Wolę większe zespolenie w seksie i możliwość wymiany pocałunków, ale poeksperymentować zawsze można.
@lowell dotknąłeś sedna sprawy :) nie każdy sobie może pozwolić na taką pozycję. Czasami niestety długość ma znaczenie, ale pozycji i ich wariantów jest tyle ile podpowiada nam wyobraźnia. Obyście, Panowie nie popadli w kompleksy. Liczy się zabawa i spontan a nie centymetry.