Obserwuj nasPozycja na pagony

Kobieta leżąc na plecach, przyciąga kolana do klatki piersiowej i zarzuca je na ramiona klęczącego przed nią partnera. W ten sposób nogi kobiety lądują tam, gdzie żołnierze noszą pagony. Mężczyzna opierając cały ciężar ciała na rękach znajdujących się po obu stronach ramion partnerki, wchodzi w nią i rozpoczyna penetrację pochwy.

Zalety pozycji na pagony

Pozycja ta umożliwia głęboką penetrację i ułatwia zapłodnienie. Kąt penetracji w pozycji na pagony zapewnia intensywną stymulację tylnego sklepienia waginy i punktu G. Podczas seksu „na pagony” ręce kobiety pozostają swobodne i ta może nimi pieścić partnera lub masować łechtaczkę.

W pozycji na pagony to mężczyzna kontroluje głębokość, siłę i rytm miłosnych pchnięć. Wystarczy jedno spojrzenie w dół, by partner mógł podziwiać głównych aktorów miłosnej akcji. To szalenie podniecająca perspektywa i mniej wytrwałych kochanków wiedzie prostą drogą do spełnienia. Seksualny Speedy Gonzales powinien tę pozycję zachować na finał przez wzgląd na partnerkę.
Pozycja na pagony daje poczucie niezwykłej bliskości i intymności. Kochankom łatwo nawiązać kontakt wzrokowy lub szeptać sobie do ucha czułe słówka, lub świństewka – jak kto woli. Gorzej z wymianą pocałunków, bo ta wymaga od kobiet bycia rozciągniętą.
Dla tej i wielu innych pozycji seksualnych warto jednak ćwiczyć.

 

Komentarze są obecnie wyłączone

Komentarze   

# koteeczek 8 lat temu
majtki w dół, nogi do góry
# Jakly 5 lat temu
Ale że niby jak facet ma w tej pozycji poruszać biodrami?
# Jo 4 lat temu
Oj może poruszać, bez problemu ;) Dzięki tej pozycji odkryłam, że ja też mogę mieć kobiecy wytrysk.
# Maurycy 4 lat temu
Taka partnerka to skarb. Nawet nie wiesz, jak mnie to kręci, ale nie miałem tego szczęścia. Choć się staram, to mam wrażenie, że niektóre kobiety potrafią być zblokowane. Mam na myśli blokadę psychiczną.
# Jo 4 lat temu
Blokada w głowie potrafi ostro zamieszać, racja. Powodzenia zatem ;)