Obserwuj nas

Komentarze są obecnie wyłączone

Komentarze   

# Lily 15 lat temu
straszne:sad:
# Exoz 15 lat temu
Ktoś chce więcej muzułmanów w Europie ?
Zachce się śmieciom wprowadzić szariat za bzykanie się przed ślubem dowalą karę śmierci dla kochanków.
# mrymru 15 lat temu
W krajach muzułmańskich religia jest często narzędziem w ręku władzy.Służy do manipulacji i zniewolenia. W przypadku tej trzynastolatki, bojówki nagięły zwyczajowe prawo w celu zastraszenia ludności. Nie ma sensu dyskryminować zwykłych prostych ludzi, którzy są tylko ofiarami. W obliczu tego terroru sami czują się bezsilni. Oni potrzebują pomocy, a nie następnych wrogów.
# Chris 15 lat temu
Tu w UK sharia juz po czesci dziala podpiszcie petycje przeciwko pomyslcie co bedzie w Europie za kilka lat

http://www.onelawforall.org.uk/
# lopez87 15 lat temu
Ja osobiście nie mam nic przeciwko szariatowi,a nawet powiem że ma bardzo wiele dobrych "praw"
przynajmiej ku**stwo sie wypleni
pozdrawiam
# mrymru 15 lat temu
zacznij świat zmieniać od siebie. "Dobry człowiek" wie, że przemocą i dyskryminacją nie przekaże żadnych szczytnych wartości
# ja 15 lat temu
wiele dobrych praw?!

tolerujesz pedofilstwo?
akceptujesz gwałcicieli?
usprawiedliwiasz morderców dzieci?!

jakich dobrych praw?
dobro wypływa ze świadomego wyboru, a nie z podporządkowania się okrutnej tyranii!
narzucane zasady nie mają nic wspólnego z dobrem!

dobro wybiera się samemu.
# dee 15 lat temu
tam gdzie trzeba interweniowac to nikt dupy nie ruszy... bo ropy nie ma...
# julii 15 lat temu
Aisha Ibrahim Duhulow chciała , aby sprawcy zostali ukarani jednak za to ona otrzymała karę.Jak długo jeszcze będzie trwać taka sytuacja??
# miksus 15 lat temu
Dlatego jestem zdania że powinno się wytępić wszystkich muzułmanów (na pewno męską część) albo chociaż ich jakoś kontrolować(pierwsza opcje jest chyba lepsza) nie dość, że kobiety są tam poniżane i dyskryminowane to jeszcze nam zagrażają.
# szila 15 lat temu
Takie siłowe rozwiązanie to nie jest dobry sposób. Narody muzułmańskie są tylko zmanipulowanym narzędziem w rękach terrorystycznych bojówek. Ci ludzie są ofiarami.
Trudno jednak sobie wyobrazić, że jakiekolwiek pokojowe działania zapobiegną kolejnym ludzkim tragediom.
# miksus 15 lat temu
Tylko że te terrorystyczne bojówki to muzułmanie
# szila 15 lat temu
ale krzywdzące jest wrzucać wszystkich do jednego wora. Tam są też prości, niewinni ludzie, zastraszani przez bojówki. Co z tego, że wszyscy oni są muzułmanami? Przecież nie wszyscy dopuszczają się zbrodni, a karać należy tylko winnych. Tylko to, w tym wypadku jest trudne. Najłatwiej ślepo i zbiorowo wymierzyć sprawiedliwość, ale czy wtedy bylibyśmy lepsi od tych, którzy ukamienowali trzynastolatkę? Ona też była pewnie muzułmanką.
# miksus 15 lat temu
dlatego piszę że przede wszystkim męską część. W jakimś stopniu masz racje
# frau 15 lat temu
rasisci z was nic wiecej, piszecie same subiektywne opinie, dla tych ludzi to jest chleb powszedni, trzeba szanowac tradycje innych krajow..., miksus widze po twojej kompozycji tekstu ze jestes kobieta, co masz na mysli meska czesc? jakbys ich wszystkich wytepila bys w lesie mieszkala, gdzies w jaskini, kobieta gwozdzia do deski wbic nie potrafi a co dopiero stawiac budynki zylibysmy w epoce kamienia lupanego, uwstecznieni totalnie... szkoda gadac
# mrymru 15 lat temu
frau, piętnujesz postawy rasistowskie, a sam/a jednocześnie dyskryminujesz w poście kobiety. Myślisz, że kobiety nie znają się na technice, nie zajmują się pracami badawczymi? To, że wciąż jest mniej kobiet wśród wielkich świata, to tylko dlatego, że często Panie rezygnują z kariery zawodowej dla dobra rodziny. Jeśli jest to ich wybór i w ten sposób się realizują, to dobrze. Gorzej jak poświęcają się pod wpływem nacisku bliskich. W pewnym stopniu matki tych "wspaniałych mężczyzn-odkrywców" są odpowiedzialne za ich dzieła. To one w większym stopniu niż ojcowie wychowują potomstwo. Kim byśmy byli, gdyby matka nie nauczyła nas mówić?
# miksus 15 lat temu
Jestem 100% mężczyzną i bardzo szanuje kobiety a to właśnie one mają przerąbane w krajach muzułmańskich, ta religia jest tylko po stronie mężczyzn, którzy mogą bezprawnie je bić. kobiety nie mają tam żadnych praw jak jakieś zwierzęta.
# supdawg 15 lat temu
kolonializm nie był taki zły, za mordę krótko trzymał te małpy
# prawda 15 lat temu
Wybieram Chrystusa i Jego Prawd i Jego miłość. On mnie nie zawiódł.
# mrymru 15 lat temu
chrystus, budda, jehowa, czy co tam jeszcze?.. to nie ważne. Trzeba być człowiekiem i tyle. Chrześcijaństwo też przeszło swój krwawy, bestialski okres - wojny krzyżowe, inkwizycja itp. Każda idea i religia choćby najbardziej szczytna potrafi być niebezpieczna, gdy staje się narzędziem w rękach nieodpowiednich osób.
# Kasia 14 lat temu
tym wszystkim skur******m którzy za nic mają kobiety... oprócz tego typu nadużyć w Somalii mamy też obrzezanie typu 3 czyli infibulację... tam kobiety są gorzej niż zwierzęta...
# kokos 14 lat temu
jaki jest sens istnienia religii w ogole? bo co to nas polakow obchodzi co sie dzieje w somalii, biednej w dodatku. a jednak tyczy sie czlowieka czy ogolnie ludzi. islam majacy na celu pozyskiwanie nowych wiernych przez walke czy chrzescijanstwo chcace miec monopol na panstwo i na ludzi, wojny religijne... jaki to ma sens?