Obserwuj nas

Komentarze są obecnie wyłączone

Komentarze   

# chadrian 12 lat temu
Wszyscy wciąż o islamie i obrzezaniu ale ten artykuł pokazuje, że i judaizm wiele złego robi kobietom. To dla mnie niepojęte jak dalece można kontrolować i ograniczać czyjeś życie. Nigdy nie zgodziłbym się na takie traktowanie własnej żony. To nienormalne. Jacyś ludzie w swym obłędzie wymyślili i spisali Halacha. Kim byli? Kto dał im prawo do niszczenia życia innych? W imię czego? Kobieta miesiączkuje, a krew jest tylko krwią. Piją krew baranka i boją się dotknąć miesiączkującej kobiety. Obrzezanie chłopców to też barbarzyństwo. Po co to wszystko? Mnie się to w głowie nie mieści.
# Hscfhasc 11 lat temu
Kolejna bzdura propagowana przez antysemitow
# klon 11 lat temu
W Polsce przed wojną Żydzi słynęli z handlu ludźmi - niemal wszystkie przedwojenne burdele były żydowskie. Wiadomo Polki były i są piękne to się żydki wzięli za handel i sprzedawali polskie dziewczyny.
Teraz się dziwią Polacy, że Michnik, Olbrychski czy Olejnik bronią Fibaka. Dla nich to nic strasznego handlować istotami, którymi gardzą, a to że mają Polaków w pogardzie już nieraz pokazali. To są faszyści i czas zacząć stawiać im czoła. Nie możemy być więcej zastraszani i terroryzowani nadużywanym słowem antysemityzm. Mówmy o nich prawdę i nie dajmy się oczerniać. Polacy słyną z tolerancji i honoru ale już dawno granice naszej gościnności zostały przekroczone. Nie dajmy się ogłupiać.