wagina logo

Za nami Dzień Świętego Walentego, uroczyście obchodzony przez wielu zakochanych. Święto to jest często pretekstem do romantycznych gestów, podróży, a niekiedy oświadczyn. Dotychczas mężczyzna przewożący w swym bagażu pierścionek zaręczynowy mógł zostać zdemaskowany podczas rutynowej kontroli na lotnisku, a jego wybranka przedwcześnie odkryć plany partnera.
4.4 na 5 na podstawie 161 głosów
0
W nocy z 3-go na 4-ty grudnia serwis Wagina przeszedł metamorfozę. Teraz jest bardziej czytelny i użyteczny. Mamy nadzieję, że zmiany te ułatwią życie Waginowiczkom i Waginowiczom. Szczególne podziękowania należą się naszemu cudownemu dobremu duchowi ze studia malpa.net.pl Serwis będzie jeszcze udoskonalany, a jogo nowy design dopracowany. Największe rewolucje mamy chyba za sobą. Pamiętajcie, że to wciąż ta sama poczciwa Wagina - składnica nieprzyzwoitej wiedzy i niepoprawnych idei. Teraz chwila wspomnień i screen dawnej Waginy:  
4.1 na 5 na podstawie 237 głosów
2
Kosmetoginekologia jest prężnie rozwijającą się gałęzią medycyny estetycznej. Dziedzina ta odnosząca sukcesy na zachodzie, cieszy się coraz większym zainteresowaniem Polek. Kobiety często decydują się na plastykę intymnych części ciała, bo nie są zadowolone z kształtu warg sromowych, pragną przywrócić dziewictwo lub chcą zwiększyć swe doznania seksualne.
5.0 na 5 na podstawie 225 głosów
1
Wibrujące pierścienie erekcyjne. Niegdyś do kupienia tylko w sex shopie. Obecnie dostępne w kioskach i drogeriach.
4.9 na 5 na podstawie 77 głosów
0
"Gejów trzeba wytykać palcami, bo budzą obrzydzenie"- zachęcał lubelskich studentów Wojciech Cejrowski. "Chodzi o stałe potępianie grzechu sodomskiego, którego oni się dopuszczają" - apelował podróżnik na spotkaniu, które zorganizował w KULu Akademicki Klub Myśli Społeczno-Politycznej Vade Mecum. Klub ten zasłynął ściąganiem do Lublina osób o skrajnie prawicowych poglądach.
4.1 na 5 na podstawie 137 głosów
4
 • Anatomia i fizjologia kobiety
  Czasem traktowana jak odpowiednik penisa, ale nie ma z nim wiele wspólnego, nie pełni funkcji wydalniczych ani wydzielniczych. - Łechtaczka organ
  30
 • 1
 • / 1
 • Kultura przez duże "K"
  Wystrugać dildo na własny użytek czy zająć się chałupniczą produkcją sztucznych penisów? - Mając w rękach Dildomaker możemy łatwo nadawać różnym
  6
 • 1
 • / 1
 • 1
 • 1
 • / 1

Nasza WAGINA używa sobie na ciasteczkach. Jeśli Ci to nie przeszkadza kliknij