wagina logo

Mężczyźni lubią być dobrze poinformowani, a serwisy informacyjne coraz bardziej utrudniają im odbiór wiadomości. Panowie są rozpraszani przez atrakcyjne spikerki. Im ładniejsza jest prezenterka, tym mniej podawanych przez nią informacji zapada w pamięć mężczyzn. Jak można przypuszczać, opisywane zjawisko nie dotyczy kobiet. W istocie reagują one odwrotnie od mężczyzn.
4.6 na 5 na podstawie 264 głosów
1
Ukraińskie feministki ze słynącej z kontrowersyjnych happeningów organizacji "Femen" znów rozebrały się w słusznej sprawie. Otóż postanowiły wydać kalendarz, na którym można podziwiać ich zdjęcia w pełnej krasie. Produkt jest już dostępny w Internecie. Dziewczyny z organizacji „Femen” wzmacniają golizną siłę oddziaływania na opinię publiczną. Tym razem sięgnęły po narzędzia marketingowe. Feministki pozowały do zdjęć, odsłaniając śmiało swoje wdzięki. W ten sposób zamierzały zainteresować społeczeństwo ważnymi dla nich kwestiami, m.in. prostytucją wśród kobiet. Może znając intencje dziewczyn, zobaczycie na zdjęciach coś więcej niż tylko biusty. Nam się nie udało.        
4.0 na 5 na podstawie 106 głosów
3
W Londynie trwają zdjęcia do filmu "Hysteria" („Histeria”). Branża filmowa aż kipi od plotek na temat scenariusza, który ma rzekomo rozsądzić, kto tak naprawdę był wynalazcą wibratora. Obraz opowiada o tym, jak wibrator z narzędzia medycznego stał się intymnym dawcą rozkoszy.
4.3 na 5 na podstawie 137 głosów
3
Jeden z najtajniejszych projektów wojskowych III Rzeszy, erotyczne wsparcie armii niemieckiej. Mowa tu nie o wędrownych burdelach, a o strażniczce nordyckiego nasienia Burghild, zwanej też Borghild. Pod tym kryptonimem ukrywała się sekretna, super realistyczna lalka erotyczna.Pierwsza lalka miłości, lub jak kto woli “gynoid”, powstał w 1941 r. w Dreźnie w niemieckim Muzeum Higieny. Projekt nadzorował znany konstruktor i technik Franz Tschakert – autor kontrowersyjnej rzeźby “kobieta ze szkła”, zaprezentowanej na II Międzynarodowej Wystawie Higieny (1930 r.). Niesamowite umiejętności Franza Tschakerta miały zostać wykorzystane do skonstruowania lalki “jakiej jeszcze świat nie widział”.
4.7 na 5 na podstawie 239 głosów
4
Pod lewą piersią znalazłam cień twego dotykuzdeformowany czasem,wyblakły od świtów-wciąż twój cień.
4.9 na 5 na podstawie 165 głosów
1
 • Anatomia i fizjologia kobiety
  Czasem traktowana jak odpowiednik penisa, ale nie ma z nim wiele wspólnego, nie pełni funkcji wydalniczych ani wydzielniczych. - Łechtaczka organ
  30
 • 1
 • / 1
 • Kultura przez duże "K"
  Wystrugać dildo na własny użytek czy zająć się chałupniczą produkcją sztucznych penisów? - Mając w rękach Dildomaker możemy łatwo nadawać różnym
  6
 • 1
 • / 1
 • 1
 • 1
 • / 1

Nasza WAGINA używa sobie na ciasteczkach. Jeśli Ci to nie przeszkadza kliknij