wagina logo

Gdy siedemnastoletnia Kenijka, Julian Peters, udzielała lekarzowi odpowiedzi na rutynowe pytania, nie przypuszczała, że ten wkrótce skieruje ją na badania, które doprowadzą do zaskakującej diagnozy. Młoda dziewczyna po serii skanów ultrasonograficznych dowiedziała się, że nie ma waginy, szyjki macicy i macicy. Po dwunastu latach, 29-letnia Julian jest gotowa by opowiedzieć innym o swojej chorobie. 
5.0 na 5 na podstawie 2 głosów
0
Dojrzewanie to nie jest łatwy proces dla dziewczyny. Trzeba go obłaskawić, poznać i polubić swoje „nowe” ciało, nauczyć się myśleć pozytywnie o tym, co czasem zaskakuje, zawstydza, wymyka się spod kontroli. To czas, kiedy dziewczyna do swojego języka stara się wpleść słowa: wagina, miesiączka, podpaska, tampon. Trzeba z nimi oswoić uszy i język, przysposobić na własny użytek, uzupełnić definicje o odczucia i skojarzenia.
0
Naukowcy przebadali wrażliwe rejony kobiecego ciała i stworzyli mapę czułych punktów kobiety. Co więcej, sprawdzili jaki rodzaj stymulacji jest najwłaściwszy dla różnych obszarów kobiecego ciała.
4.0 na 5 na podstawie 196 głosów
0
„Czy przez częsty seks pochwa traci elastyczność?” „Czy od nadmiaru seksu rozciąga się pochwa?” „Czy pochwa może się rozepchać od nadmiaru seksu?” – takie pytania krążą w sieci. A że w jednym z maili i nas zapytano o to,  czy wagina może rozciągnąć się od częstego seksu, to chyba czas najwyższy zająć stanowisko w tej sprawie. Oddajmy więc głos Waginie.
4.1 na 5 na podstawie 142 głosów
0
Punkt G podzielił naukowców, kobiety i wielu przygodnych poszukiwaczy – jedni go znaleźli lub wierzą, że go znajdą, inni stanowczo odrzucają jego istnienie. O ile część kobiet jest przekonana, że ich wagina skrywa punkt Gräfenberga, o tyle naukowcy wciąż trudzą się nad potwierdzeniem jego istnienia w warunkach laboratoryjnych.
4.7 na 5 na podstawie 106 głosów
0
 • Anatomia i fizjologia kobiety
  Czasem traktowana jak odpowiednik penisa, ale nie ma z nim wiele wspólnego, nie pełni funkcji wydalniczych ani wydzielniczych. - Łechtaczka organ
  30
 • 1
 • / 1
 • Kultura przez duże "K"
  Wystrugać dildo na własny użytek czy zająć się chałupniczą produkcją sztucznych penisów? - Mając w rękach Dildomaker możemy łatwo nadawać różnym
  6
 • 1
 • / 1
 • 1
 • 1
 • / 1

Nasza WAGINA używa sobie na ciasteczkach. Jeśli Ci to nie przeszkadza kliknij