wagina logo

Kuszenie kalorycznymi specjałami potrafi wzmocnić motywację odchudzającej osoby. Pokazywanie kobietom dbającym o linię zdjęć słodyczy wzmacnia ich chęć do zdrowego odżywiania, a nie ulegania pokusie.
2
Na University of Utah powstał tzw. "molekularny kondom", czyli żel, który ma chronić kobiety przed zakażeniem wirusem HIV. "Inteligentny" żel zmienia swoją konsystencje w zależności od ph otoczenia.
1
Smog zmniejsza IQ dzieci. Od dawna wiadomo, że zanieczyszczenie powietrza może szkodzić embrionom. Amerykańscy naukowcy potwierdzili doświadczalnie także wpływ smogu na mózg płodu oraz istnienie ścisłego związku pomiędzy zanieczyszczonym powietrzem a niskim ilorazem inteligencji w dzieciństwie.
0
Klątwa tykającego zegara dotychczas ciążyła na kobietach. Najnowsze badania naukowe wskazują, że również wiek ojca w chwili poczęcia potomka ma wpływ na zdrowie dziecka.
1
Ekonomista z brytyjskiego University of York, dr Nattuvudh Powdthavee postanowił sprawdzić teoretycznie, czy posiadanie dzieci przyczynia się do naszego szczęścia.
13
Amerykanie, z natury optymiści, dostrzegają dobre strony kryzysu. Na przykład, Chris Ruhm, profesor ekonomii z University of Narth Karolina, twierdzi, że kiedy gospodarka załamuje się, zaczynamy mimowolnie żyć zdrowiej.
0
Dwa lata temu naukowcy donosili, że jedzenie kiełków brokułów skutecznie chroni przed zachorowaniem na raka skóry. Obecnie pojawiły się przesłanki o zbawiennym wpływie kiełków tej rośliny na zmniejszenie zachorowań na wrzody i nowotwory żołądka.
2
Stres jest bardzo niezdrowy. Dowiedziono to naukowo. W poprzednim artykule była mowa o zgubnym wpływie permanentnego stresu na nasze zdrowie. Destrukcyjne oddziaływanie negatywnych emocji nie tylko kończy się na pogorszeniu naszej kondycji zdrowotnej. Stres również negatywnie…
0
Jak wynika z badań firmy Extended DISC - Polscy pracownicy są jednym z najbardziej zestresowanych narodów na świecie. Przyczyn tego stanu należy szukać w zbyt wygórowanych ambicjach lub strachu przed utratą pracy. Do tego jeszcze kryzys…
0
W odpowiedzi na post Pana Tofla postanowiłam spisać krótko moje zmagania z organizmem po odstawieniu tabletek antykoncepcyjnych. Po pięciu latach stosowania antykoncepcji hormonalnej w postaci tabletek i testowaniu cilestu, logestu i yasmin, poddałam się. Skutki uboczne…
89

Nasza WAGINA używa sobie na ciasteczkach. Jeśli Ci to nie przeszkadza kliknij