Obserwuj nasNa rynku dostępnych jest wiele preparatów do powiększania piersi. Środki te mają rzekomo być bezpieczną, nieinwazyjną metodą na powiększenie biustu. Fakty są jednak inne.
Dotychczas nie powstała żadna publikacja naukowa mogąca potwierdzić działanie tzw. „naturalnych” preparatów na powiększenie piersi. Zwiększenie rozmiaru biustu może być spowodowane efektami ubocznymi różnych leków, takich jak: leki zawierające estrogeny, tabletki antykoncepcyjne i antydepresanty.

Przed tzw. „naturalnymi” środkami do powiększania piersi przestrzega doktor Sandhya Pruthi, była dyrektor Kliniki Diagnostycznej Piersi, będąca obecnie konsultantką amerykańskiego Ministerstwa Zdrowia oraz członkiem Komitetu ds. Zdrowia Kobiet i Amerykańskiego Towarzystwa Chorób Piersi.
Doktor Pruthi wskazuje, że fitoestrogeny zawarte w preparatach do powiększania biustu mogą zwiększać ryzyko wystąpienia niektórych rodzajów raka piersi. Ponadto stosowanie tych „cudownych” środków w przypadku kobiet przyjmujących leki na rozrzedzenie krwi stanowi duże zagrożenie dla ich zdrowia.

Zanim sięgniesz po kremy lub suplementy diety do powiększania piersi skonsultuj się z lekarzem. Warto byś uczyniła to przed zakupem, gdyż zwykle preparaty te są kosztowne tylko dlatego, że obiecują kobietom cud.

Paweł Rychlewski - właściciel JONI.pl, sex shopu dla kobiet

 

Komentarze są obecnie wyłączone

Komentarze   

# GibonGabon 8 lat temu
Moja była kupowała takie cuda w tabletkach i jej cycki nie urosły. Rozregulowała sobie cykl i stresu było dużo bośmy myśleli, że dzieciaka zmajstrowaliśmy. Rzuciła to w diabły, gdy ją ginekolog opierdzielił. Nie wiem, co ona chciała od swoich piersi. Fajne były. Mieściły się w dłoni i ładnie sterczały. Baby zawsze są z siebie niezadowolone.
# iza.W 8 lat temu
Dobrze, że ktoś o tym pisze. Powinni zakazać sprzedaży tych środków. Moja przyjaciółka kilka dni temu dowiedziała się, że ma nowotwór. Brak słów. To przez co ona przechodzi trudno sobie wyobrazić.
Nie igrajcie z losem dziewczyny. Ingerencja w gospodarkę hormonalną może być niebezpieczna.
Dbajcie o siebie.