wagina logo

Moda na medycynę naturalną


pijawkiPijawki są kanibalami. Żyjące na wolności osobniki, tuż po posiłku zagrzebują się w błocie, lub chowają pod kamieniami z obawy przed głodnymi ziomkami, gotowymi zaatakować swego krewniaka. Jeśli pijawka w porę się nie skryje, drapieżnik oplecie ją, jakby z nią kopulował i wyssie z niej krew. Setkami małych, ostrych zębów potnie jej ciało drobnej ofiary na kilkadziesiąt kawałków. Ten pasożyt w trakcie ssania wyłącza wszystkie zmysły. Nie przestanie jeść nawet gdy zostanie dotkliwie uszkodzony - np. pocięty na kawałki. Do dziś we wsiach krążą opowieści, jak to dziewięć pijawek zagryzło konia.
Największą tajemnicą Zygmunta Dynowskiego jest sposób, w jaki skłania on swych podopiecznych do rozmnażania. Nad tym sukcesem reprodukcyjnym pracował trzy lata. Wówczas egzemplarze doświadczalne kupowała w niemieckich aptekach. W próbach nad opracowaniem optymalnych warunków życia i rozmnażania pijawek zginęło ok. kilkadziesiąt tysięcy tych pasożytów. Kilka lat temu pierwsza partia pijawek zakupiona w Niemczech i Anglii odniosła sukces reprodukcyjny. W laboratorium pojawiło się ponad milion pijawek. Niestety nie gościły tam długo. Cudownie rozmnożone pasożyty padły ofiarą biurokratycznych decyzji. Ministerstwo Zdrowia uznało farmę za nielegalną i nakazało spalić cały jej przychówek. Dynowskiemu pozwolono wspaniałomyślnie wyłapać w bagnie tysiąc sztuk na nowy rozród. Wkrótce hodowlę zasiliło potomstwo. Kopulacja pijawek odbywa się w specjalnym pokoju miłości. Chwile rozkoszy przeżywa w nim równocześnie około 20 osobników.
Doktor Dynowski napisał o leczeniu pijawkami książkę pt. "Podstawy hirudoterapii", ukończył też w Doniecku szkołę poświęconą tej dziedzinie nauki. Dynowski utrzymuje stały kontakt z laboratoriami badającymi tych małych krwiopijców.
Pan Zygmunt bardzo lubi swoje podopieczne. Często bierze je na dłoń i bawi się z nimi. Twierdzi, że mają ładne seledynowe brzuszki. Pijawki, również go rozpoznają. Gdy słyszą jego głos w laboratorium zaczynają szybciej pływać. Nie wiadomo, czy to przejaw radości, czy strachu. Stają się też niespokojne, gdy laborantki pokłócą się ze sobą. Dynowski w farmie zatrudnia same kobiety, podobno ich obecność wpływa kojąco na pijawki. Panie też często służą jako modelki na warsztatach hirudoterapii, które doktor organizuje.
Sam Dynowski stosuje pijawki. Ostatnio pomógł swojej 14-letniej, ślepej suczce Kai. Dwa seanse z pijawkami sprawiły, że dziwny guz na łapie zniknął. Spektakularny efekt leczenia pijawkami został osiągnięty u pewnej Niemki. Kobieta ta miała parcha na całym ciele i ogromne problemy z wypróżnieniami. Pięć seansów z krwiopijcami i wszystkie dolegliwości ustąpiły.
Dynowski przyznaje, że najwięcej zleceń dotyczy wydłużenia członka. "Jad pijawki dostaje się do prącia, tkanki pęcznieją, co powoduje, że organ jest dłuższy i grubszy. Efekt po pewnym czasie mija."
Pijawki wydzielają też endorfiny, czyli hormony szczęścia. Podczas terapii pijawkami. Endorfiny pasożyta przedostają się do krwi pacjenta. Czyżby pijawka była dobra również na chandrę?

Wagina poleca wam seanse hirudoterapii. Z pewnością takie małe spotkanie z pijawką nie jest tak szkodliwe, jak te wszystkie specyfiki bez recepty, którymi się faszerujemy. Pijawka na zwiększenie rozmiarów członka? Chyba to bardziej wiarygodna metoda na zwiększenie wymiarów męskości niż krem, czy tabletki z nieuczciwego sex shop -u. Pamiętajcie moje drogie i moi drodzy, że są i takie sex shopy, w który klienci nie są naciągani na zakup podejrzanego preparatu np. sex shop toyjoyshop.com jest w porządku. Wagina przypomina Wam, że nie należy wierzyć w cuda i super preparaty, pomagające uporać się z naszymi kompleksami. Niech nikt nam nie wmawia, że są leki na wszystko. Kupujcie z głową i kierujcie się rozsądkiem, szukając wiarygodnego sex shop -u. Panowie z kompleksami kupcie sobie za 19 zł pijawkę i do dzieła. Dbajcie o nią, a pewnie ta mała inwestycja poprawi waszą sytuację majtkową i wasze samopoczucie ;)... a gdy wasza partnerka nie w sosie, to też przystawcie jej pijawkę? niech podniesie jej poziom endorfin.
Wagina życzy Wam udanej terapii i głodnych pijawek. Smacznego.

 


Wagina jak łyk wina. Rozkoszuj się nią ze znajomymi ekstatycznie, orgiastycznie.
4.2 na 5 na podstawie 108 głosów

Komentarze są obecnie wyłączone

Komentarze   

jurny_gburny
# jurny_gburny 12 lat temu
taka hirudoterapia brzmi lepiej od wiary w zabobony typu preparat na wydłużenie penisa czy powiększenie piersi. Swoją drogą, kim są Ci ludzie którzy to kupują?
Tylko nie wykasujcie mojego posta przez wzgląd na swojego patrona.
0
Administrator
# Administrator 12 lat temu
spokojnie jurny_gburny, tu Panuje wolność słowa... tak na marginesie myślę, że nasz patron śpi spokojnie, bo nie ma takich podejrzanych specyfików w swojej ofercie. Teraz tylko trochę lizusostwa: sex shop Podwiązka - biję pokłony.
0
jurny_gburny
# jurny_gburny 12 lat temu
Cytuję admin:
spokojnie jurny_gburny, tu Panuje wolność słowa... tak na marginesie myślę, że nasz patron śpi spokojnie, bo nie ma takich podejrzanych specyfików w swojej ofercie. Teraz tylko trochę lizusostwa: sex shop Podwiązka - biję pokłony.


a podobno na kompleksach intymnych łatwo się dorobić :P
Pozwoliłem sobie na pewnym forum rozreklamować Wasz serwis B) W końcu dobra stronka, to trzeba ją promować.
0
Administrator
# Administrator 12 lat temu
reklamy nigdy dość :cheer:
Dzięki za miłe słowa, ale wiesz wagina nie potrzebuje wazeliny ;-)
0
Bolek
# Bolek 12 lat temu
5 miesięcy temu złamałem 3 kości nogi. W rezultacie operacji pojawiły się skrzepy krwi. Jeden z nich zlokalizowano 3 cm od serca.
W ciągu tych 5 -ciu m-cy 4 zawały spowodowane tymi skrzepami i podwyższone ciśnienie krwi 150/100, czasami 160/110.
Zastosowałem 150 pijawek w ciągu 17 dni.

Dziś czwarty dzień po kuracji, podczas gdy działanie tej kuracji dopiero się zaczęło i będzie trwać przez następne 2-3 miesiące ale ciśnienie krwi od kilku dni utrzymuje się na poziomie 125-130/75-80. Tak dobrego ciśnienia nie miałem od 40-tu lat, jako że obecnie mam 62 lata.
Dowodzi ono, że blokady skrzepów krwi,blokujące jej przepływ zostały rozpuszczone całkowicie.
Zniknęły też bóle kolana, pooperacyjna opuchlizna znacznie się zmniejszyła, zniknęły pajęczaki na stopach, które powiększały się od młodości i chyba czuję się się dużo lepiej pomimo jednak dużej utraty krwi.
Jeśli wierzyć tutejszej reklamie pijawek i ich zastosowaniu w ilości 150 sztuk, powinienem penisa nosić na ramieniu a tak niestety się jeszcze nie stało. :sad:
Mam jednak olej kokosowy z dodatkiem suszonych pijawek, który silnie pobudza miejscowe krążenie krwi rozgrzewając także zwilżone nim miejsce ciała.
Niewykluczone więc, że tak się stanie, jeśli ten olejek zastosuję i na tą część ciała. :evil:
0
Bolek
# Bolek 12 lat temu
CD
Jeśli wierzyć tutejszej reklamie pijawek i ich zastosowaniu w ilości 150 sztuk, powinienem penisa nosić na ramieniu a tak niestety się jeszcze nie stało. :sad:
Mam jednak olej kokosowy z dodatkiem suszonych pijawek, który silnie pobudza miejscowe krążenie krwi rozgrzewając także zwilżone nim miejsce ciała.
Niewykluczone więc, że tak się stanie, jeśli ten olejek zastosuję i na tą część ciała. :evil:
0
burak
# burak 12 lat temu
super Bolku, że zdrów jesteś. Zawsze podejrzewałem, że w naturze drzemie wielka siła.
To zwiększanie męskich wymiarów przy pomocy pijawki... brrr Jednak jak ktoś musi/chce, to zawsze pewnie bezpieczniejsze od dziwnych smarowideł dla naiwnych.
Te pijawki to niesamowite bestie. Wszystkim życzę zdrowia.
0
 • Seks i antykoncepcja
  Nie pieszczoty, nie wyrafinowana gra wstępna, nie przystojny mężczyzna, a smrodek pewnego grzybka potrafi dać kobiecie orgazm. Ot tak, bez
  3
 • 1
 • / 1
 • Kultura przez duże "K"
  Wystrugać dildo na własny użytek czy zająć się chałupniczą produkcją sztucznych penisów? - Mając w rękach Dildomaker możemy łatwo nadawać różnym
  6
 • 1
 • / 1
 • Czasem traktowana jak odpowiednik penisa, ale nie ma z nim wiele wspólnego, nie pełni funkcji wydalniczych ani wydzielniczych. - Łechtaczka organ
  Anatomia i fizjologia kobiety
  30
 • 1
 • 1
 • / 1

Nasza WAGINA używa sobie na ciasteczkach. Jeśli Ci to nie przeszkadza kliknij