wagina logo

Głodni wolą większe piersi

 • Napisane przez  mrymru
 • Posted on:  czwartek, 16 październik 2014 | Komentarzy (5)

Głodni wolą duży biustGłodni mężczyźni preferują kobiety z większym biustem i pełniejszą sylwetką.

 

Dr Viren Swami z Westminster University przeprowadził testy na grupie 266 mężczyzn. Uczestnikom badania pokazywano serię rysunków kobiet i proszono o ocenę ich atrakcyjności. Panowie, którzy byli bardziej głodni uznawali za ponętne większe kobiety z większymi piersiami.
Podobne badania przeprowadzono wcześniej wśród kobiet. U nich głód również wpływał na postrzeganie atrakcyjności mężczyzn.


„Głód może zmienić percepcję  atrakcyjności. Głodny mężczyzna preferuje u kobiet nieco większy rozmiar piersi. Woli też generalnie nieco większe przedstawicielki płci przeciwnej. Głodne kobiety także preferują nieco cięższych mężczyzn. W ramach badań nie jedzono przez ok. 6 godzin.” –  powiedział dr Swami. Według niego głodni ludzie szukają partnerów, którzy mogą zapewnić im dostęp do żywności, a pełniejsze kształty sugerują, że dana osoba może mieć łatwy dostęp do źródła pokarmu.


Prof. Gareth Leng z Uniwersytetu w Edynburgu twierdzi, że zaobserwowane zjawisko jest wynikiem tego, że libido i głód kontroluje ta sama część mózgu - jądro brzuszono-przyśrodkowe podwzgórza (ang. ventromedial nucleus, VMH). Pod wpływem głodu uwalniana jest oksytocyna, która sprzyja poszukiwaniu pokarmu. Stąd też dla głodnych atrakcyjniejsi wydają się potencjalni żywiciele. W warunkach sytości oksytocyna ma za zadanie zaspokoić libido i wówczas ludzie wybierają partnerów na podstawie zwykłych kryteriów atrakcyjności.

 

 

 

 

Wagina jak łyk wina. Rozkoszuj się nią ze znajomymi ekstatycznie, orgiastycznie.
5.0 na 5 na podstawie 174 głosów

Komentarze są obecnie wyłączone

Komentarze   

dragon
# dragon 10 lat temu
Muszę chyba więcej jeść. Wygląda na to że jestem permanentnie głodny :P
0
deadpool
# deadpool 9 lat temu
no dziewczyny! kupiłem 10 kg ziemniaków. Będzie zasmażka, okasa z cebulki i smalczyku... zapraszam chętne Panie ;-)
0
kryptogej
# kryptogej 9 lat temu
fan desek czy tylko chcesz się przekonać do małych piersi?
0
lolo-ferrrrari
# lolo-ferrrrari 9 lat temu
Mam duże i chętnie zamieniłabym na małe. Ciężko to dźwigać. Nie da się spać na brzuchu i o wyjściu z domu bez stanika nie ma co marzyć. Niewygodnie mi. Faceci jedna się gapią, prawie ślinią i to też mnie wkurza.
0
As Azbestu
# As Azbestu 9 lat temu
Kochana lolo-ferrrari noś ze sobą prowiant. Karm natrętów to może zapomną o biuście, choć szczerze wątpię. Ja to chyba nie mam problemów z niedożywieniem lub przeżarciem. Lubię wszystkie rozmiary piersi. Kształt i jędrność to jest dla mnie najważniejsze, a rozmiar jest nieistotny. Szaleję na punkcie zadartych suteczków. Tak mam i na to nie poradzę.
0
 • Seks i antykoncepcja
  Nie pieszczoty, nie wyrafinowana gra wstępna, nie przystojny mężczyzna, a smrodek pewnego grzybka potrafi dać kobiecie orgazm. Ot tak, bez
  3
 • 1
 • / 1
 • Kultura przez duże "K"
  Wystrugać dildo na własny użytek czy zająć się chałupniczą produkcją sztucznych penisów? - Mając w rękach Dildomaker możemy łatwo nadawać różnym
  6
 • 1
 • / 1
 • Czasem traktowana jak odpowiednik penisa, ale nie ma z nim wiele wspólnego, nie pełni funkcji wydalniczych ani wydzielniczych. - Łechtaczka organ
  Anatomia i fizjologia kobiety
  30
 • 1
 • 1
 • / 1

Nasza WAGINA używa sobie na ciasteczkach. Jeśli Ci to nie przeszkadza kliknij