Obserwuj nas

Po nabyciu wibratora wystarczy zainstalować na smartfon lub tablet (iOS lub Android) odpowiednią aplikację, która umożliwi nam odczyt e-booka i sterowanie wibratorem za pomocą gestów.   Aplikacja odróżnia m.in. dmuchanie na ekran, potrząsanie, przytulanie. W każdej chwili możesz zatrzymać wibracje, zmienić ich tryb lub powtórzyć jedną z twoich ulubionych sekwencji pieszczot.

Czytanie i seks świetnie wychodzą solo, jak i w towarzystwie. Nic więc nie stoi na przeszkodzie by zorganizować wieczór literacki z partnerem i przekazać mu swoje urządzenie mobilne. Przy dźwiękach głosu ukochanego możemy przeżywać rozkosz, nad którą to on ma kontrolę.
B Sensory można też cieszyć się bez literackiej oprawy. Wówczas aplikacja w urządzeniu mobilnym działa jak pilot zdalnie sterujący pracą wibratora.

Słów kilka o samym wibratorze:
Aktualnie B.Sensory ma w sprzedaży jeden model wibratora o nazwie Little Bird. Jest to wibrator przeznaczony do stymulacji punktu G.  Urządzenie jest wodoodporne  i  ma 10 modów wibracji. Wibrator wykonany jest z silikonu medycznego i ładowany za pomocą ładowarki USB. Producenci zapewniają, że silniczek wibratora Little Bird jest bardzo mocny, a przy tym niezwykle cichy. Podobno urządzenie jest na tyle dyskretne, że możemy używać go w miejscach publicznych. Obyśmy tylko same umiały zachować dyskrecję :)Obecnie producenci B.Sensory nawiązują współpracę z autorami literatury erotycznej i z twórcami amatorskich opowiadań erotycznych. W rezultacie ma powstać baza opowiadań i książek zaadresowana do użytkowniczek B.Sensory. Pikantne fragmenty tekstu jak i odpowiednie słowa będą sterowały pracą wibratora, dodając pikanterii pieprznej literaturze.

W pierwszych dniach stycznia 2016r. B.Sensory zaprezentowało swój produkt na targach CES. Wibrator jest już w sprzedaży. Można zakupić go u producenta ( b-sensory.com)

 

Komentarze są obecnie wyłączone