wagina logo

Przejmij inicjatywę

Są wśród posiadaczek wagin kobiety odważne, kobiety ciekawe lub te z nas, które ?kochają inaczej?. Trochę to nietrafiony termin. Każda miłość jest inna. Pragnienia tak różne. Wyobraźnia nieograniczona. Każda konstelacja dwóch lub większej ilości osób daje nieskończone możliwości zabaw erotycznych. Zatem kobiety do dzieła.

Każda z nas może poczuć w sobie męski pierwiastek wzbogacony elementem samczej cielesności. Wystarczy jeden niewinny gadżet ? strapon (proteza członka). Obecnie jest wiele wariantów. Członki realistycznie wyglądające, penisy o futurystycznych kształtach i oszałamiających barwach. Można wybrać gadżet z wibracjami, lub tradycyjny pozbawiony stymulującego silniczka. Oczywiście gama rozmiarów jest olbrzymia. Wiele jest też sposobów mocowania tych członków. Są paski, figi, figi z rozcięciem w kroku. Często te uprzęże mocujące dają możliwość wymiany doczepianych do nich członków. Bywają też uprzęże z dwoma penisami, umożliwiającymi równoczesną penetrację waginalną i analną.
Całkowitym hitem ostatnich lat są uprzęże z dwoma członkami, z których jeden umieszczony jest wewnątrz uprzęży, a drugi na zewnątrz. Dzięki temu jeden gadżet jest w stanie dać przyjemność obojgu partnerom. Wówczas kobieta przejmująca inicjatywę ma możliwość doświadczać seksualnej stymulacji, co zbliża ją do doznań, przeżywanych przez mężczyzn wykonujących ruchy frykcyjne.
Tego rodzaju zabawki cieszą się zainteresowaniem lesbijek i pań o dominującej naturze. Wszak panowie w swej głębi skrywają niezwykle wrażliwy i podatny na pieszczoty organ ? prostatę. Coraz częściej tego rodzaju akcesoria erotyczne stają się żartobliwym prezentem dla przyszłej panny młodej. Wiele kobiet otrzymało już taki upominek na wieczorze panieńskim.
Producenci akcesoriów erotycznych prześcigają się we wzornictwie, w jakości materiałów i w atrakcyjności cen swych produktów.
Wśród absolutnych hitów straponów już od 2007 roku jest niezmiennie niezwykle atrakcyjna, subtelna i bardzo przystępna cenowo proteza penisa SUPERWOMAN STRAP-ON.

 

proteza penisa superwoman stra-on

Dorodny, sztuczny penis mocowany jest na wygodnej uprzęży, skrojonej na kształt fig.
Ten sztuczny członek niezwykle wiernie oddaje anatomiczne detale naturalnego penisa. Fałdki, pory skóry i nierówności oraz podskórne naczynia krwionośne pokrywające trzon penisa tego fantomu stanowią nie tylko walor estetyczny, ale są źródłem rozkoszy. Dla zwiększenia realizmu tego strapona u nasady sztucznego penisa znajdują się jądra. Dildo to zostało wykonane z przyjemnego w dotyku materiału żelowego, który wiernie oddaje subtelność intymnych części ciała.

sztuczny członek

 

Dildo to mocowane jest do delikatnej gumowej uprzęży, skrojonej na kształt fig z rozcięciem w kroku. Członek ma ok. 18 cm długości i do 4.5 cm szerokości. Uprząż ta jest łatwa i szybka do założenia dzięki bocznym paskom z zatrzaskami. Paski te posiadają regulację długości, pozwalającą dopasować uprząż do dowolnego rozmiaru.

 

proteza penisa superwoman stra-on


Jeśli, któraś z Was czuje w sobie siłę supermanki i pragnie w łóżku stać się brawurową i odważną kobietą z przyjemnością sięgnie po ten sprawdzony gadżet. Udanej zabawy zdobywczynie nieznanych łóżkowych krain.

 

Wagina jak łyk wina. Rozkoszuj się nią ze znajomymi ekstatycznie, orgiastycznie.
4.7 na 5 na podstawie 101 głosów

Komentarze są obecnie wyłączone

 • Seks i antykoncepcja
  Nie pieszczoty, nie wyrafinowana gra wstępna, nie przystojny mężczyzna, a smrodek pewnego grzybka potrafi dać kobiecie orgazm. Ot tak, bez
  3
 • 1
 • / 1
 • Kultura przez duże "K"
  Wystrugać dildo na własny użytek czy zająć się chałupniczą produkcją sztucznych penisów? - Mając w rękach Dildomaker możemy łatwo nadawać różnym
  6
 • 1
 • / 1
 • Czasem traktowana jak odpowiednik penisa, ale nie ma z nim wiele wspólnego, nie pełni funkcji wydalniczych ani wydzielniczych. - Łechtaczka organ
  Anatomia i fizjologia kobiety
  30
 • 1
 • 1
 • / 1

Nasza WAGINA używa sobie na ciasteczkach. Jeśli Ci to nie przeszkadza kliknij