Obserwuj nas

Wielbimy mężczyzn, podziwiamy. Budzą oni często naszą sympatię, bawią, dają poczucie bezpieczeństwa i są niezwykle użyteczni w tym aspekcie naszego życia, o którym piszemy w dziale "Waginasy wygibasy". Przydają się też w innych dziedzinach: są niezastąpionymi kumplami, świetnie radzą sobie z majsterkowaniem, noszą siatki z zakupami, i z wdziękiem potrafią poprawić parszywie zepsuty humor. Jest jednak pewien jedyny, "drobny" mankament mają Ci nasi panowie pewien czas regeneracji sił. My zaś nie wiemy co to łóżkowe przestoje i erotyczne zawieszenie. Wagina górą. Dzięki Ci joni za wielokrotne orgazmy.
Dla kobiet z fantazją, ceniących mocno "siostrzane" zrozumienie stworzono sztuczne, choć niestrudzenie żywotne atrybuty męskości. Kolejna odsłona strap-ona. Model cieszący się zaufaniem wielu Pań - majtki z penisem wykonanym z cyberskóry. Ten przyjemny w dotyku materiał jest źródłem bardzo miłych doznań i sprawia, że zmysł dotyku skłania nas do traktowania na serio tej seks zabawki. Gadżet ten daje nam w posiadanie 18 cm wzwiedzionej męskości. Sztuczny członek nie jest do majteczek trwale zamocowany, dzięki czemu można do nich przytwierdzać również inne penisy.

 


Majteczki są idealne dla każdego rozmiaru kobiecego ciała. Dzięki zatrzaskom, umieszczonym wzdłuż talii majteczek można je dopasować do swej sylwetki.

Komentarze są obecnie wyłączone