wagina logo

W kontekście ostatnich skandali seksualnych w Kościele europejskie media przypominają, że zgodnie z prawem, obowiązującym w Watykanie, wiek uprawniający do współżycia seksualnego wynosi 12 lat. Oznacza to, że na terenie Stolicy Apostolskiej dorośli mogą odbywać stosunki płciowe z 12-letnimi dziećmi, za zgodą tych ostatnich – informuje portal inopressa.ru, powołując się na publikację niemieckiej gazety "Die Welt".
4.1 na 5 na podstawie 287 głosów
5
19 kwietnia Fundacja Ochrony Środowiska Goldmanów ogłosiła nazwiska sześciu laureatów Nagrody Goldmanów za rok 2010. Wśród osób, które otrzymały w tym roku najważniejszą światową nagrodą w dziedzinie ochrony środowiska, zwaną „ekologicznym Noblem”, znajduje się Małgorzata Górska - współorganizatorka kampanii w obronie Doliny Rospudy i na rzecz zmiany przebiegu drogi ekspresowej Via Baltica.
4.6 na 5 na podstawie 147 głosów
2
Okiełznanie domu dla aktywnej zawodowo kobiety, to wielkie wyzwanie. Po kilkunastu godzinach pracy niewiele z nas ma ochotę i siły na porządkowanie mieszkania. Podział obowiązków i partnerstwo to dobry wynalazek, ale co począć, gdy nasz partner jest równie zapracowany jak my? Pomoc domowa, to jedyny ratunek. Te miłe starsze panie lub dorabiające młode studentki. Wszystko pięknie, ale ja osobiście wolę męskie towarzystwo.
4.7 na 5 na podstawie 115 głosów
9
Za nami Dzień Świętego Walentego, uroczyście obchodzony przez wielu zakochanych. Święto to jest często pretekstem do romantycznych gestów, podróży, a niekiedy oświadczyn. Dotychczas mężczyzna przewożący w swym bagażu pierścionek zaręczynowy mógł zostać zdemaskowany podczas rutynowej kontroli na lotnisku, a jego wybranka przedwcześnie odkryć plany partnera.
4.4 na 5 na podstawie 161 głosów
0
W nocy z 3-go na 4-ty grudnia serwis Wagina przeszedł metamorfozę. Teraz jest bardziej czytelny i użyteczny. Mamy nadzieję, że zmiany te ułatwią życie Waginowiczkom i Waginowiczom. Szczególne podziękowania należą się naszemu cudownemu dobremu duchowi ze studia malpa.net.pl Serwis będzie jeszcze udoskonalany, a jogo nowy design dopracowany. Największe rewolucje mamy chyba za sobą. Pamiętajcie, że to wciąż ta sama poczciwa Wagina - składnica nieprzyzwoitej wiedzy i niepoprawnych idei. Teraz chwila wspomnień i screen dawnej Waginy:  
4.1 na 5 na podstawie 237 głosów
2

Artykuły z Wagina na marginesie chronologicznie

 • Anatomia i fizjologia kobiety
  Czasem traktowana jak odpowiednik penisa, ale nie ma z nim wiele wspólnego, nie pełni funkcji wydalniczych ani wydzielniczych. - Łechtaczka organ
  30
 • 1
 • / 1
 • Kultura przez duże "K"
  Wystrugać dildo na własny użytek czy zająć się chałupniczą produkcją sztucznych penisów? - Mając w rękach Dildomaker możemy łatwo nadawać różnym
  6
 • 1
 • / 1
 • 1
 • 1
 • / 1

Nasza WAGINA używa sobie na ciasteczkach. Jeśli Ci to nie przeszkadza kliknij