wagina logo

Maggie Gyllenhaal podarowała wibratory członkom ekipy pracującej nad filmem "Histeria - romantyczna historia wibratora".
4.3 na 5 na podstawie 165 głosów
2
Z odtajnionych niedawno dokumentów z czasów II Wojny Światowej dowiadujemy się o zaskakującym pomyśle pokonania Hitlera przez brytyjskich szpiegów. Przebiegły plan miał na celu sfeminizowanie Hitlera przy pomocy estrogenów dodawanych do jego posiłków. Charyzmatyczny przywódca miał w rezultacie złagodnieć i stracić zainteresowanie podbojem świata. Plan wydawał się logiczny, gdyż jak wiadomo kobiety nie są zdolne do dokonywania masowych mordów.
4.4 na 5 na podstawie 185 głosów
7
W Indiach jeden ze sklepów firmowych Diesla dorzucał do każdego zakupu powyżej 150 dolarów nakolanniki do fellatio. Jak się wydaje tyle pieniędzy na ubranie, to nawet podczas blow joba warto zadbać o garderobę i kolana, czy to swoje, czy partnerki / partnera.
4.3 na 5 na podstawie 138 głosów
0
Mężczyźni lubią być dobrze poinformowani, a serwisy informacyjne coraz bardziej utrudniają im odbiór wiadomości. Panowie są rozpraszani przez atrakcyjne spikerki. Im ładniejsza jest prezenterka, tym mniej podawanych przez nią informacji zapada w pamięć mężczyzn. Jak można przypuszczać, opisywane zjawisko nie dotyczy kobiet. W istocie reagują one odwrotnie od mężczyzn.
4.6 na 5 na podstawie 264 głosów
1
Ukraińskie feministki ze słynącej z kontrowersyjnych happeningów organizacji "Femen" znów rozebrały się w słusznej sprawie. Otóż postanowiły wydać kalendarz, na którym można podziwiać ich zdjęcia w pełnej krasie. Produkt jest już dostępny w Internecie. Dziewczyny z organizacji „Femen” wzmacniają golizną siłę oddziaływania na opinię publiczną. Tym razem sięgnęły po narzędzia marketingowe. Feministki pozowały do zdjęć, odsłaniając śmiało swoje wdzięki. W ten sposób zamierzały zainteresować społeczeństwo ważnymi dla nich kwestiami, m.in. prostytucją wśród kobiet. Może znając intencje dziewczyn, zobaczycie na zdjęciach coś więcej niż tylko biusty. Nam się nie udało.        
4.0 na 5 na podstawie 106 głosów
3

Artykuły z Wagina na marginesie chronologicznie

 • Anatomia i fizjologia kobiety
  Czasem traktowana jak odpowiednik penisa, ale nie ma z nim wiele wspólnego, nie pełni funkcji wydalniczych ani wydzielniczych. - Łechtaczka organ
  30
 • 1
 • / 1
 • Kultura przez duże "K"
  Wystrugać dildo na własny użytek czy zająć się chałupniczą produkcją sztucznych penisów? - Mając w rękach Dildomaker możemy łatwo nadawać różnym
  6
 • 1
 • / 1
 • 1
 • 1
 • / 1

Nasza WAGINA używa sobie na ciasteczkach. Jeśli Ci to nie przeszkadza kliknij