Obserwuj nasSiostry Netsai (24 lata) i Sophie (26 lat) Nhokwara oraz 28-letnia Rosemary Chakwizira są pierwszymi podejrzanymi w sprawie seryjnych gwałtów, jakie miały miejsce w ostatnich dwóch latach w Zimbabwe. Na ławie oskarżonych zasiadł także chłopak Sophie, Thulani Ngwenya (24 lata).

Policji udało się dotrzeć do 17 ofiar seksualnego gangu, wśród których jest m.in. policjant i żołnierz. Według zeznań poszkodowanych mężczyzn, kobiety miały zmuszać ich do stosunków seksualnych.

Gang gwałcicielek odurzał swoje ofiary środkiem w aerozolu, a następnie podawał im miksturę stymulującą popęd seksualny. Mężczyzna poddany działaniu tych środków zmuszany był do odbywania stosunków seksualnych z członkiniami gangu. Gwałt odbywał się z użyciem prezerwatyw. Po wszystkim napastniczki zabierały kondomy wypełnione spermą, ponownie odurzały ofiarę i porzucały ją nieprzytomną.

Kobiety zatrzymano przypadkowo podczas wypadku drogowego z ich udziałem. Policja znalazła wówczas w bagażniku ich samochodu 31 zużytych prezerwatyw, w tym trzy do połowy wypełnione spermą.

Wstępne praca śledcze wskazują na to, że kobiety gromadziły spermę w celach rytualnych.

 

Komentarze są obecnie wyłączone

Komentarze   

# koteeczek 8 lat temu
Niezłe agentki. Myślałam, że facetów można gwałcić tylko w dupala lub w paszczu.
# rynia 8 lat temu
taki arsenał zużytych gum musi nieźle walić