wagina logo

Gosposia w męskim wydaniu - sprzątanie może być przyjemne

Okiełznanie domu dla aktywnej zawodowo kobiety, to wielkie wyzwanie. Po kilkunastu godzinach pracy niewiele z nas ma ochotę i siły na porządkowanie mieszkania. Podział obowiązków i partnerstwo to dobry wynalazek, ale co począć, gdy nasz partner jest równie zapracowany jak my? Pomoc domowa, to jedyny ratunek. Te miłe starsze panie lub dorabiające młode studentki. Wszystko pięknie, ale ja osobiście wolę męskie towarzystwo.nagi sprzątaczJak się okazuje nie jestem wyjątkiem. W USA i Wielkiej Brytanii niezwykle popularne stały się usługi męskich pomocy domowych. Pan do sprzątania nie tylko ma zadbać o estetykę i ład w domu. Musi też dobrze się prezentować i cieszyć oko zleceniodawczyni. Panowie do sprzątania zwykle odziani są w skąpy fartuszek na biodrach. Mogą też posprzątać mieszkanie w stroju Adama.

Koszt wynajęcia półnagiego sprzątacza w stanach to 50 dolarów za godzinę. W Anglii trzeba zapłacić trochę więcej, około 25 funtów, ale w cenie jest m.in. zrobienie pani domu drinka. Kobiety najczęściej wynajmują sprzątaczy bez wiedzy męża, bo - jak potwierdzają zajmujący się nagim czyszczeniem panowie - dużo ich klientek to szczęśliwe mężatki, które dbają, by pan domu nie spotkał wynajętego sprzątacza. Jednak czy mąż mógłby mieć coś przeciwko? Dom czysty i zadowolona, wypoczęta żona, to dobra wróżba dla wieczornego relaksu.

 

Mała uczta dla oka:

 

 

nagi kucharz

nagi facet

seksowny kucharz

 

seksi facet

 

Wagina jak łyk wina. Rozkoszuj się nią ze znajomymi ekstatycznie, orgiastycznie.
4.7 na 5 na podstawie 115 głosów

Komentarze są obecnie wyłączone

Komentarze   

niunka
# niunka 14 lat temu
to ja się na to piszę, jako notoryczna bałaganiara. Koleś ubijający śmietanę palce lizać. Strasznie dwuznaczna ta fotka i bardzo apetyczna.
+2
macho
# macho 14 lat temu
okropnie to seksistowskie. Kobiecy striptiz jest ok, ale takie szmacenie mężczyzny kompletna porażka. Świat schodzi na psy. Babom nie chce się sprzątać, a faceci z wygoloną klatą pląsają przed laskami za kasę.
-1
szila
# szila 14 lat temu
macho, Twój komentarz zalatuje prowokacją. Chętnie bym przygarnęła pod swój dach taką gosposię. Postuluję by nasi faceci angażując się w prace domowe, pląsali nago. Taki wariant oszczędnościowy.
Jak Twój mężczyzna zapomni pozmywać naczynia, to będzie musiał nadrobić zaległości po wyskoczeniu z gatek. Dla wyjątkowo opornych bałaganiarzy pozostaje smażenie w stroju Adama soczystego mięsa na głębokim tłuszczu.
+3
pan Tofel
# pan Tofel 14 lat temu
Goły facet przy patelni z głębokim tłuszczem to wypadek murowany... w większości przypadków zakończy się to smażoną parówką :D.
0
wolny myśliciel
# wolny myśliciel 14 lat temu
@panTofel zgadzam się całkowicie!
Zastanawia mnie dlaczego żadna z "pomocy domowych" widocznych na zdjęciach nie ma dywanu na klacie? Jak bez porządnego włosia wyczyścić podłogę tudzież inne domowe graty? - oto jest pytanie... ;-))
0
pan Tofel
# pan Tofel 14 lat temu
@wolnymysliciel: to pewnie już nie pierwsza robota tych kolesi i dywany dawno się już wytarły.
0
lubie gladkie meskie pupcie
# lubie gladkie meskie pupcie 14 lat temu
ci z dywanem linieją i zakłaczają mieszkanie i te kłaki w wannie i pościeli - brrr :no-comments: depilujcie się chłopaki
+2
małolat
# małolat 14 lat temu
:Dfaceci nie powinni się depilować im ma sie więcej włosów (szczególnie na penisie) tym kobiecie jest lepiej podczas stosunku gdyż nie czuje gładkiej skórki ale drapiący amortyzator :D
-2
szila
# szila 14 lat temu
małolat chyba ma nawet włosy na naplecie :evil:
-2
 • Seks i antykoncepcja
  Nie pieszczoty, nie wyrafinowana gra wstępna, nie przystojny mężczyzna, a smrodek pewnego grzybka potrafi dać kobiecie orgazm. Ot tak, bez
  3
 • 1
 • / 1
 • Kultura przez duże "K"
  Wystrugać dildo na własny użytek czy zająć się chałupniczą produkcją sztucznych penisów? - Mając w rękach Dildomaker możemy łatwo nadawać różnym
  6
 • 1
 • / 1
 • Czasem traktowana jak odpowiednik penisa, ale nie ma z nim wiele wspólnego, nie pełni funkcji wydalniczych ani wydzielniczych. - Łechtaczka organ
  Anatomia i fizjologia kobiety
  30
 • 1
 • 1
 • / 1

Nasza WAGINA używa sobie na ciasteczkach. Jeśli Ci to nie przeszkadza kliknij