Obserwuj nas

Komentarze są obecnie wyłączone

Komentarze   

# niunka 14 lat temu
to ja się na to piszę, jako notoryczna bałaganiara. Koleś ubijający śmietanę palce lizać. Strasznie dwuznaczna ta fotka i bardzo apetyczna.
# macho 14 lat temu
okropnie to seksistowskie. Kobiecy striptiz jest ok, ale takie szmacenie mężczyzny kompletna porażka. Świat schodzi na psy. Babom nie chce się sprzątać, a faceci z wygoloną klatą pląsają przed laskami za kasę.
# szila 14 lat temu
macho, Twój komentarz zalatuje prowokacją. Chętnie bym przygarnęła pod swój dach taką gosposię. Postuluję by nasi faceci angażując się w prace domowe, pląsali nago. Taki wariant oszczędnościowy.
Jak Twój mężczyzna zapomni pozmywać naczynia, to będzie musiał nadrobić zaległości po wyskoczeniu z gatek. Dla wyjątkowo opornych bałaganiarzy pozostaje smażenie w stroju Adama soczystego mięsa na głębokim tłuszczu.
# pan Tofel 14 lat temu
Goły facet przy patelni z głębokim tłuszczem to wypadek murowany... w większości przypadków zakończy się to smażoną parówką :D.
# wolny myśliciel 14 lat temu
@panTofel zgadzam się całkowicie!
Zastanawia mnie dlaczego żadna z "pomocy domowych" widocznych na zdjęciach nie ma dywanu na klacie? Jak bez porządnego włosia wyczyścić podłogę tudzież inne domowe graty? - oto jest pytanie... ;-))
# pan Tofel 14 lat temu
@wolnymysliciel: to pewnie już nie pierwsza robota tych kolesi i dywany dawno się już wytarły.
# lubie gladkie meskie pupcie 14 lat temu
ci z dywanem linieją i zakłaczają mieszkanie i te kłaki w wannie i pościeli - brrr :no-comments: depilujcie się chłopaki
# małolat 14 lat temu
faceci nie powinni się depilować im ma sie więcej włosów (szczególnie na penisie) tym kobiecie jest lepiej podczas stosunku gdyż nie czuje gładkiej skórki ale drapiący amortyzator
# szila 14 lat temu
małolat chyba ma nawet włosy na naplecie :evil: