Obserwuj nasJak się okazuje nie jestem wyjątkiem. W USA i Wielkiej Brytanii niezwykle popularne stały się usługi męskich pomocy domowych. Pan do sprzątania nie tylko ma zadbać o estetykę i ład w domu. Musi też dobrze się prezentować i cieszyć oko zleceniodawczyni. Panowie do sprzątania zwykle odziani są w skąpy fartuszek na biodrach. Mogą też posprzątać mieszkanie w stroju Adama.

Koszt wynajęcia półnagiego sprzątacza w stanach to 50 dolarów za godzinę. W Anglii trzeba zapłacić trochę więcej, około 25 funtów, ale w cenie jest m.in. zrobienie pani domu drinka. Kobiety najczęściej wynajmują sprzątaczy bez wiedzy męża, bo - jak potwierdzają zajmujący się nagim czyszczeniem panowie - dużo ich klientek to szczęśliwe mężatki, które dbają, by pan domu nie spotkał wynajętego sprzątacza. Jednak czy mąż mógłby mieć coś przeciwko? Dom czysty i zadowolona, wypoczęta żona, to dobra wróżba dla wieczornego relaksu.

 

Mała uczta dla oka:

 

 

 

 

Komentarze są obecnie wyłączone

Komentarze   

# niunka 10 lat temu
to ja się na to piszę, jako notoryczna bałaganiara. Koleś ubijający śmietanę palce lizać. Strasznie dwuznaczna ta fotka i bardzo apetyczna.
# macho 10 lat temu
okropnie to seksistowskie. Kobiecy striptiz jest ok, ale takie szmacenie mężczyzny kompletna porażka. Świat schodzi na psy. Babom nie chce się sprzątać, a faceci z wygoloną klatą pląsają przed laskami za kasę.
# szila 10 lat temu
macho, Twój komentarz zalatuje prowokacją. Chętnie bym przygarnęła pod swój dach taką gosposię. Postuluję by nasi faceci angażując się w prace domowe, pląsali nago. Taki wariant oszczędnościowy.
Jak Twój mężczyzna zapomni pozmywać naczynia, to będzie musiał nadrobić zaległości po wyskoczeniu z gatek. Dla wyjątkowo opornych bałaganiarzy pozostaje smażenie w stroju Adama soczystego mięsa na głębokim tłuszczu.
# pan Tofel 10 lat temu
Goły facet przy patelni z głębokim tłuszczem to wypadek murowany... w większości przypadków zakończy się to smażoną parówką :D.
# wolny myśliciel 10 lat temu
@panTofel zgadzam się całkowicie!
Zastanawia mnie dlaczego żadna z "pomocy domowych" widocznych na zdjęciach nie ma dywanu na klacie? Jak bez porządnego włosia wyczyścić podłogę tudzież inne domowe graty? - oto jest pytanie... ;-))
# pan Tofel 10 lat temu
@wolnymysliciel: to pewnie już nie pierwsza robota tych kolesi i dywany dawno się już wytarły.
# lubie gladkie meskie pupcie 10 lat temu
ci z dywanem linieją i zakłaczają mieszkanie i te kłaki w wannie i pościeli - brrr :no-comments: depilujcie się chłopaki
# małolat 10 lat temu
faceci nie powinni się depilować im ma sie więcej włosów (szczególnie na penisie) tym kobiecie jest lepiej podczas stosunku gdyż nie czuje gładkiej skórki ale drapiący amortyzator
# szila 10 lat temu
małolat chyba ma nawet włosy na naplecie :evil: