wagina logo

Co ma palec Cejrowskiego do geja?

"Gejów trzeba wytykać palcami, bo budzą obrzydzenie"- zachęcał lubelskich studentów Wojciech Cejrowski. "Chodzi o stałe potępianie grzechu sodomskiego, którego oni się dopuszczają" - apelował podróżnik na spotkaniu, które zorganizował w KULu Akademicki Klub Myśli Społeczno-Politycznej Vade Mecum. Klub ten zasłynął ściąganiem do Lublina osób o skrajnie prawicowych poglądach.Słowa te zdumiewają i zdają się być głosem zamierzchłej przeszłości. Niestety chyba jednak homofobiczny atawizm jest u nas powszechny, a W.C-ecik nie jest odosobnionym przypadkiem skrajnej nienawiści do homoseksualistów. Zaściankowość Polski straszliwie razi. Gdzieś tam mamy potrzebę szufladkowania ludzi, oceniania według jedynych słusznych, bo naszych własnych kryteriów. Zawistny Polak musi się dowartościować kosztem innego. Ten jest brzydszy, głupszy, biedniejszy. Tamten piękny, bogaty, wykształcony, inteligentny... Każdy to jednak wróg i zarazem potencjalna ofiara. Znajdźmy na tych lepszych haka, zmieszajmy ideały z błotem. "Gorszych" wytykajmy palcem. Dajmy upust tej wrzącej żółci.
wojciech cejrowskiCejrowski znów nie wytrzymał i zabrał głos w sprawie go nie dotyczącej. Heteryk porwał się na ocenę środowiska homoseksualnego. Wyszło jak zawsze, prymitywnie i wrogo. Wojciech Cejrowski ma talent do prowadzenia ciekawych programów podróżniczych. Dziwi fakt, że w swej otwartości na wielość kulturową, wyznaniową i obyczajową ludów zamieszkujących różne zakątki świata, osoba ta jawnie i z lubością piętnuje homoseksualizm. Panie Cejrowski, wiemy, gejem Pan nie jest. Ok. Po co jednak zatruwać życie sobie i innym atakami na zwykłych ludzi. Czas by zaakceptował Pan bogactwo orientacji seksualnych i spokojnie przeszedł nad tym do porządku dziennego. Jeśli jednak pewne sprawy Pana przerastają lub przerażają, niech Pan nie zabiera na ich temat głosu.
Pamiętam jak po raz pierwszy obejrzałam "WC Kwadrans" i słysząc zionące nietolerancją słowa pana Wojtka przez chwilę miałam wrażenie, że stara się on w karykaturalny sposób przedstawić prymitywne poglądy części Polaków. Trudno było mi uwierzyć, że nie szydzi on z braku tolerancji, z naszej wrogości i niezrozumienia dla tego co mniej nam znane. Niestety pan Wojtek był głosem zaścianka, a opiewany przez niego ciemnogród był jego królestwem. Zrobiło mi się zwyczajnie wstyd, że są wśród Polaków ludzie tak ograniczeni i zawistni, a fakt, że osoby takie znajdują swoje miejsce w telewizji publicznej wprowadził mnie w zażenowanie.
Myślę, że może lepiej potraktować Wojciecha Cejrowskiego jak komika, który w mocno przerysowany sposób prezentuje pewne ograniczenie poglądów. Śmiejmy się nie oburzajmy.

Image

Wagina jak łyk wina. Rozkoszuj się nią ze znajomymi ekstatycznie, orgiastycznie.
4.1 na 5 na podstawie 137 głosów

Komentarze są obecnie wyłączone

Komentarze   

pan Tofel
# pan Tofel 15 lat temu
Temat homoseksualizmu w naszym kraju jest wałkowany na wszystkie możliwe sposoby. Większość homofobów to tzw. "homofoby gawędziarze" coś na wzór "erotomanów gawędziarzy". Jedni mówią ile to panienek zaliczają - drudzy jak to gejów nienawidzą. A prawda jest taka: pierwsi na seks się nie załapują a drudzy tak naprawdę do gejów nic nie mają... Cejrowski chyba za bardzo podniecił się sytuacją i miejscem swojego wykładu. Dziwię się, że nie namawiał do powrotu inkwizycji :s. Kościół jeszcze długo nie wyjdzie z ciemnogrodu, o którym to tak lubi rozprawiać Pan Cejrowski.
0
MILKaa
# MILKaa 14 lat temu
A mi on wlasnie na geja wyglada. Na geja ktory boi sie przyznac przed samym soba.
0
luccija
# luccija 14 lat temu
Cytuję MILKaa:
A mi on wlasnie na geja wyglada. Na geja ktory boi sie przyznac przed samym soba.


tacy zakamuflowani są najgorsi. Silny mechanizm wypierania homoseksualizmu = wstrętnie niezaspokojony pederasta :)

Ostatnio Cejrowski musiał tę niespożytkowaną energię seksualną skierować na modły pod krzyżem :D, a wystarczyłoby by raz rozchylił pośladki i byłby innym człowiekiem.
0
wolny myśliciel
# wolny myśliciel 14 lat temu
widziałem go na gejowskim pigalaku w Peru - chyba zbierał na swoją kolejną wyprawę :cry:
0
 • Seks i antykoncepcja
  Nie pieszczoty, nie wyrafinowana gra wstępna, nie przystojny mężczyzna, a smrodek pewnego grzybka potrafi dać kobiecie orgazm. Ot tak, bez
  3
 • 1
 • / 1
 • Kultura przez duże "K"
  Wystrugać dildo na własny użytek czy zająć się chałupniczą produkcją sztucznych penisów? - Mając w rękach Dildomaker możemy łatwo nadawać różnym
  6
 • 1
 • / 1
 • Czasem traktowana jak odpowiednik penisa, ale nie ma z nim wiele wspólnego, nie pełni funkcji wydalniczych ani wydzielniczych. - Łechtaczka organ
  Anatomia i fizjologia kobiety
  30
 • 1
 • 1
 • / 1

Nasza WAGINA używa sobie na ciasteczkach. Jeśli Ci to nie przeszkadza kliknij