wagina logo

Sposoby na zimowe problemy z włosami

Mróz, czasem deszcz, czasem upragniony śnieg, wiatr i czapki na głowach. Jak w tych warunkach dbać o fryzurę. Każda pora roku szykuje pewne fryzjerskie wyzwania. Jak zadbać o fryzurę w zimowych warunkach? Wagina podsuwa kilka pomysłów.


Czasem udaje nam się dobrać twarzowe nakrycie głowy. Prezentujemy się w nim świetnie a do tego nie wyziębiamy organizmu przez nasz magiczny czubek głowy, wygrzewamy uszy i czoło, chroniąc się od problemów z zatokami. Zalety czapek znamy od dziecka. Nasze mamy nieraz nas upominały, byśmy pamiętały o tej części garderoby. Co jednak począć z fryzurą wydobytą spod czapki? Wiadomo, że w cieple włosy są podatne stylizacji, a czapka z reguły oferuje nam gładką i monotonną fryzurę. Zatem musimy uprzedzić naszą czapę przed jej zabiegami fryzjerskimi. Dlatego, zanim jeszcze włożysz coś na głowę, ułóż włosy tak, by potem wyglądały super. Zasada brzmi prosto, ale i niewiarygodnie. Jak tego dokonać? Musisz przede wszystkim zadbać o to, by nie straciły objętości u nasady. W zależności od długości włosów są dwa sposoby na "stroszenie" czupryn na przekór czapkom.

W przypadku włosów długich:
Zbierz włosy na czubku głowy i zwiń je w niewielki koczek, który umocujesz gumką (musi być pokryta materiałem, inaczej powyrywa włosy). Kiedy zdejmiesz czapkę, po prostu zdejmij gumkę i potrząśnij głową.

W przypadku włosów krótkich:
Podziel włosy z przodu głowy na pasma, skręć delikatnie każde z nich i umocuj wsuwką. Po wejściu do pomieszczenia i zdjęciu czapki, wyjmij spinki, pochyl głowę i roztrzep włosy dłonią, a następnie uczesz.


Co zrobić z elektryzującymi się włosami? Wagina radzi, ściąć ;)... no dobra, teraz na serio.
Im bardziej włosy suche, tym bardziej się elektryzują. Zatem, aby więcej nie fruwały we wszystkie strony, musisz zadbać o solidne nawilżenie. Stosuj intensywnie nawilżający szampon i odżywkę. Do stylizacji używaj urządzeń wykorzystujących technologię jonową, która zapobiega elektryzowaniu się kosmyków.

Zanim przejdziemy do kolejnej porady. Przypominamy Wam o patronie naszego serwisu ? sklepie www.podwiazka.pl. Serwis Wagina zachęca Was do odwiedzania witryny naszego sponsora. Sklep ten urzeknie Was swoją romantyczną, czasami pikantną ofertą. Faktem jest, że miłosne harce bywają bezlitosne dla naszych włosów, ale kto by o to dbał. Po udanym seksie, każda z nas jest piękna, nawet potargana. Swoją drogą, ciekawe, czy ktoś robił sobie loki na dildo. Jeśli nie, może warto spróbować ;) sex shop Podwiązka oferuje wiele sztucznych członków.

Sztywne nażelowane kosmyki włosów. Fuj... ohyda, ale i taki problem może nas spotkać zimą. Wagina radzi jak dobrać żel do włosów do warunków atmosferycznych.

Najlepsze warunki do używania żelu to temperatura powyżej 15 stopni Celsjusza. Możesz wtedy sięgnąć nawet po żel nawilżający z wyciągami roślinnymi. Wilgoć nie zaszkodzi wtedy włosom, podkreśli ładnie loki.

Temperatury z zakresu 6 do 15 stopni Celsjusza zdecydowanie zachęcają dostosowania pianek. Najlepiej użyć wówczas pianki niezawierającej silikonu, a włosy będą wówczas jedwabiście sprężyste.

Temperatury poniżej 6 stopni Celsjusza ? włosy mogą być sztywne nawet gdy użyjesz kosmetyków zmiękczających włosy. Sięgnij po krem do stylizacji zawierający substancje odżywcze, by włosy pozostały sprężyste.
Wagina jak łyk wina. Rozkoszuj się nią ze znajomymi ekstatycznie, orgiastycznie.
4.6 na 5 na podstawie 114 głosów

Komentarze są obecnie wyłączone

 • Seks i antykoncepcja
  Nie pieszczoty, nie wyrafinowana gra wstępna, nie przystojny mężczyzna, a smrodek pewnego grzybka potrafi dać kobiecie orgazm. Ot tak, bez
  3
 • 1
 • / 1
 • Kultura przez duże "K"
  Wystrugać dildo na własny użytek czy zająć się chałupniczą produkcją sztucznych penisów? - Mając w rękach Dildomaker możemy łatwo nadawać różnym
  6
 • 1
 • / 1
 • Czasem traktowana jak odpowiednik penisa, ale nie ma z nim wiele wspólnego, nie pełni funkcji wydalniczych ani wydzielniczych. - Łechtaczka organ
  Anatomia i fizjologia kobiety
  30
 • 1
 • 1
 • / 1

Nasza WAGINA używa sobie na ciasteczkach. Jeśli Ci to nie przeszkadza kliknij