wagina logo

Powrót do przeszłościCo jeszcze może Waginowiczkom i Waginowiczom przekazać Wagina o nowinkach medycyny kosmetycznej? Jest też sposób na skórę pozbawioną elastyczności. Mezoterapia, czyli ostrzykiwanie kwasem hialuronowym całej powierzchni twarzy. Zabieg odżywia i nawilża cerę, poprawiając jej kondycję.
Ostatnio w gabinetach wrócił do łask kwas polimlekowy z ulepszoną formułą i udoskonaloną metodą podawania. Innowacje w procesie podawania kwasu polimlekowego minimalizują towarzyszące tej metodzie efekty uboczne ? powstawanie na skórze drobnych grudek.
Kwas polimlekowy sprawia, że skóra zwiększa swą grubość, staje się silniejsza, odzyskuje młodzieńczy blask. W jaki sposób działa kwas polimlekowy? Wszechwiedząca wagina ; ) już spieszy z wyjaśnieniami. Nie wszystko może Wam się spodobać. Kwas polimlekowy, wstrzykiwany w policzki wywołuje w głębszych warstwach skóry stany zapalne, a tym samym zmusza ją do pracy. Trzy półgodzinne zabiegi co 6 tygodni sprawiają rzekomo, że nawet skóra kwalifikująca się do liftingu odzyskuje jędrność i gładkość. Lepiej jednak to przedyskutować taki zabieg z rzetelnym lekarzem, niż ulegać nagonce medialnej na wieczną młodość.

W zabiegach odmładzających zastosowanie znajdują również lasery. Jeden z modeli, laser polifrakcyjny, czyli Fraxel wygładza skóre, poprawia napięcie, niweluje blizny, likwiduje przebarwienia. Rezultaty widoczne są podobno już po pierwszym zabiegu. I tu Wagina wyjaśni Wam działanie zabiegu przy użyciu lasera Fraxel. Urządzenie to emituje do skóry właściwej (na głębokość ok. 1,5mm) wiązkę promieni, które ją "dziurkują". W ten sposób powstaje w skórze wiele mikrouszkodzeń. Skóra zaczyna podczas procesu gojenia produkować zwiększone ilości kolagenu i elastyny. Cała zabieg przeprowadzony jest po znieczuleniu skóry jedynie kremem Emla, co raczej nie gwarantuje bezbolesności tej procedury. Uczucie, jakie zabieg pozostawia, jest porównywalne do silnego poparzenia słonecznego (brrrr). Po 2-3 dniach od zabiegu zaczerwienienie i obrzęki stopniowo ustępują.
Fraxel to nie skalpel, ale jest urządzeniem, które potwierdza stare polskie porzekadło: "cierp ciało, jak ci się chciało".

Drogie Waginowiczki i Waginowicze, pamiętajcie, że nie ma cudownych i nieszkodliwych metod walki z naturą. Trzeba uważać by w pogoni za młodą twarzą, nie stracić tej twarzy całkowicie. Wszystko dla ludzi, ale mądrze, rozsądnie i z troską o swoją godność.

Teraz z czystej przyzwoitości, pędźcie na www.podwiazka.pl. Ileż można Wam polecać świetny sexshop on line . Dyskretne i udane zakupy w sieci. Sklep Podwiązka gwarantuje Wam rzetelne opisy produktów, dobrej jakości zdjęcia... ogólnie świetnie przygotowaną ofertę. Może odnajdziecie w sklepie Podwiązka inspirację na nowy wymiar zbliżenia.


Wagina jak łyk wina. Rozkoszuj się nią ze znajomymi ekstatycznie, orgiastycznie.
4.6 na 5 na podstawie 99 głosów

Komentarze są obecnie wyłączone

Komentarze   

KALINA
# KALINA 11 lat temu
MAM52 LATA,WCALE NIE UWAZAM SIE ZA STARA I NIE ZAMIERZAM SIĘ POPRAWIAC.CHODZE OD 9 LAT NA AEROBIK,OD STYCZNIA CHODZIŁAM SIE UCZYC PŁYWAC I NURKOWAXC, JUŻ SIE NAUCZYŁAM,WIEC CHODZE POPŁYWAĆ.ZASTRZEŻEN,CO DO SWOJEGO CIAŁA TEŻ NIE MAM.POGODZIŁAM SIER Z TYM,ŻE CZAS UPŁYWA.
+2
 • Seks i antykoncepcja
  Nie pieszczoty, nie wyrafinowana gra wstępna, nie przystojny mężczyzna, a smrodek pewnego grzybka potrafi dać kobiecie orgazm. Ot tak, bez
  3
 • 1
 • / 1
 • Kultura przez duże "K"
  Wystrugać dildo na własny użytek czy zająć się chałupniczą produkcją sztucznych penisów? - Mając w rękach Dildomaker możemy łatwo nadawać różnym
  6
 • 1
 • / 1
 • Czasem traktowana jak odpowiednik penisa, ale nie ma z nim wiele wspólnego, nie pełni funkcji wydalniczych ani wydzielniczych. - Łechtaczka organ
  Anatomia i fizjologia kobiety
  30
 • 1
 • 1
 • / 1

Nasza WAGINA używa sobie na ciasteczkach. Jeśli Ci to nie przeszkadza kliknij