wagina logo

Ma niespełna centymetr długości i jest wyraźnie wyodrębnioną workowatą strukturą – punkt G, a ściślej mówiąc domniemany punkt G, został zlokalizowany przez naukowców.
4.5 na 5 na podstawie 101 głosów
0
Do domów trafiły jeszcze przed odkurzaczami i żelazkami elektrycznymi - przez niektórych uważane za „jedyny znaczący wynalazek w technice seksualnej od czasów Pompejów” – wibratory.  W miniony czwartek w San Francisco odbyło się uroczyste otwarcie Muzeum Zabytkowych Wibratorów. Na ekspozycji, zgromadzonej przez sex shop Good Vibrations, można obejrzeć pierwsze wibratory z XIX w., a także prześledzić historię i ewolucję tego „nieprzyzwoitego” masażera.
4.9 na 5 na podstawie 130 głosów
3
Wieczorek z porno, zabawa wibratorem, a na co dzień klapsy i całusy – oto recepta małżonków na udany seks. Życie erotyczne w długoletnim związku bywa wyzwaniem, z którym każda para radzi sobie na swój sposób. Wygląda na to, że są takie małżeńskie patenty, po które wieloletni kochankowie sięgają najchętniej.
4.2 na 5 na podstawie 177 głosów
0
Kobiety z Arizony wkrótce mogą mieć utrudniony dostęp do środków antykoncepcyjnych i ograniczone prawa pacjenta. W marcu Sądowa Komisja Senacka stosunkiem głosów 6 do 2 przegłosowała poparcie dla kontrowersyjnego projektu ustawy, dającej pracodawcom z Arizony prawo odmowy pokrycia z ubezpieczenia zdrowotnego kosztów środków antykoncepcyjnych swoich pracownic. W praktyce oznacza to, że każdy pracodawca z powodu przekonań religijnych może odmówić zatrudnionej u niego kobiecie finansowania ze środków ubezpieczenia zdrowotnego tabletek hormonalnych, jeśli te zażywane są w celach innych niż lecznicze.
4.9 na 5 na podstawie 284 głosów
0
Dążąc do szczytu formy fizycznej kobiety mogą osiągać wiele innych szczytów. Od dawna krążące opinie o tym, że sport może dawać kobietom satysfakcję erotyczną, znalazły potwierdzenie - badacze z Indiana University dowiedli, że same ćwiczenia fizyczne, bez stosunku płciowego czy fantazji erotycznych, mogą wywołać u kobiety orgazm.Amerykańscy naukowcy potwierdzili istnienie tzw. "coregasm", kobiecego orgazmu indukowanego aktywnością fizyczną (w skrócie EIO), stymulującą głębokie mięśnie tułowia (ang. core abdominal muscles). Otrzymane wyniki badań są interesujące, „bo sugerują, że orgazm to niekoniecznie wydarzenie seksualne”.
5.0 na 5 na podstawie 221 głosów
0

Artykuły z Seks i antykoncepcja chronologicznie

 • Anatomia i fizjologia kobiety
  Czasem traktowana jak odpowiednik penisa, ale nie ma z nim wiele wspólnego, nie pełni funkcji wydalniczych ani wydzielniczych. - Łechtaczka organ
  30
 • 1
 • / 1
 • Kultura przez duże "K"
  Wystrugać dildo na własny użytek czy zająć się chałupniczą produkcją sztucznych penisów? - Mając w rękach Dildomaker możemy łatwo nadawać różnym
  6
 • 1
 • / 1
 • 1
 • 1
 • / 1

Nasza WAGINA używa sobie na ciasteczkach. Jeśli Ci to nie przeszkadza kliknij