wagina logo

Nie pieszczoty, nie wyrafinowana gra wstępna, nie przystojny mężczyzna, a smrodek pewnego grzybka potrafi dać kobiecie orgazm. Ot tak, bez zbędnych ceregieli kobiety go wąchają i szczytują w sposób nagły, niekontrolowany i bez obecności jakichkolwiek bodźców erotycznych.     
4.3 na 5 na podstawie 93 głosów
0
Kobiety od dawna sygnalizowały kochankom, naukowcom i światu, że doznania płynące ze stymulacji waginy i łechtaczki to dwie różne bajki. Statystyczny kochanek, naukowiec i bliżej poznany Świat byli jednak głusi i w nosie mieli orgazmiczne sensacje z planety Wenus. Ignoranci, mamy wreszcie naukowe dowody na różnorodność kobiecych orgazmów. Jeśli więc myślisz, że wagina i łechtaczka to jedyne nasze czułe miejsca, to jesteś w błędzie i sporo musisz się jeszcze nauczyć.    
4.9 na 5 na podstawie 141 głosów
0
Czy wiedzieliście, że pocałunki obniżają poziom cholesterolu, a panowie z piwnym brzuszkiem kochają się dłużej niż szczupli mężczyźni? Seksualnych ciekawostek nigdy dość. Dziś m.in. podpowiadamy jak zapewnić kobiecy orgazm, a także w naturalny sposób podnieść męskie libido i poprawić erekcję. 19 seks wskazówek dla niej i dla niego:
4.2 na 5 na podstawie 123 głosów
0
W przeszłości masturbacja zyskała złą sławę. Jednak wbrew temu co głoszą zabobony, małe sam na sam ze sobą niesie wiele korzyści dla ciała i psychiki. Nie da się zaprzeczyć, że do dobrej zabawy nie potrzeba towarzystwa, a masturbacja to ten rodzaj przyjemności, po której nie następują przykre konsekwencje. Wręcz przeciwnie, masturbacja „odświeża”, regeneruje, usuwa napięcia, oczyszcza umysł i niesie ze sobą wiele innych korzyści, o których przeczytacie w tym tekście. 
4.3 na 5 na podstawie 136 głosów
0
Pozycja seksualna precel, zwana też Przejażdżką wielbłądem, ma wiele atutów. Zapewnia głęboką penetrację, zbliżoną do osiąganej w pozycji „na pieska”, z tą przewagą, że kochankowie spleceni w preclu mają zapewniony kontakt wzrokowy.     
4.8 na 5 na podstawie 274 głosów
0

Artykuły z Seks i antykoncepcja chronologicznie

 • Anatomia i fizjologia kobiety
  Czasem traktowana jak odpowiednik penisa, ale nie ma z nim wiele wspólnego, nie pełni funkcji wydalniczych ani wydzielniczych. - Łechtaczka organ
  30
 • 1
 • / 1
 • Kultura przez duże "K"
  Wystrugać dildo na własny użytek czy zająć się chałupniczą produkcją sztucznych penisów? - Mając w rękach Dildomaker możemy łatwo nadawać różnym
  6
 • 1
 • / 1
 • 1
 • 1
 • / 1

Nasza WAGINA używa sobie na ciasteczkach. Jeśli Ci to nie przeszkadza kliknij