wagina logo

Blow job z angielskiego robienie loda, zwrot popularny w mowie powszechnej i rozpanoszona technika miłosna. Skąd ta ogromna popularność tej niewątpliwie smacznej czynności?Blow job rozpala zmysły nie tylko popędliwych nastolatków, ale i dziennikarzy, socjologów, polityków i księży. Z podziemi erotyki i mrocznych pokoików hotelowych wyrażenie to trafiło nie tyle do mowy potocznej, ale do oficjalnego języka. Blow job przechodził z ust do ust, by na dobre zagościć w naszej świadomości.
4.4 na 5 na podstawie 88 głosów
25
Przed półwieczem uwolniła kobiety od strachu przed niechcianą ciążą i wciąż jest uważana za jedno z największych osiągnięć farmaceutyki. Pigułka antykoncepcyjna ma też swoją ciemną stronę. W przypadku niektórych kobiet przyjmowanie jej wiąże się z poważnym ryzykiem zdrowotnym.
4.5 na 5 na podstawie 124 głosów
0
Godziny szczytu. Ty i osamotniona, przykrótka linia metra. Zastanawiasz się, czy wsiąść do wagonu, czy jeszcze będziesz miała czym w nim oddychać. Nie wiesz, że ta ciasna i duszna atmosfera, to dla niektórych raj. Erotyczny raj.
4.9 na 5 na podstawie 262 głosów
1
Ostatnie dziesięciolecia, gdy temat seksu i seksualności nie jest tabuizowany i lekceważony, obfitują w ciekawe odkrycia i teorie naukowe. Kilka takich interesujących spostrzeżeń na temat orgazmu przedstawiła Mary Roach w wykładzie poprowadzonym dla TED w 2009 roku. Jeśli chcecie wiedzieć, czy masturbujemy się będąc jeszcze w łonie matki i czy możliwe jest wywołanie reakcji seksualnych w ciele nieboszczyka, to ten tekst jest dla Was.
4.6 na 5 na podstawie 94 głosów
3
Na prawdziwie silne orgazmy musisz sama zapracować! Miłosne umiejętności Twojego partnera to tylko połowa sukcesu.
4.2 na 5 na podstawie 82 głosów
2

Artykuły z Seks i antykoncepcja chronologicznie

 • Anatomia i fizjologia kobiety
  Czasem traktowana jak odpowiednik penisa, ale nie ma z nim wiele wspólnego, nie pełni funkcji wydalniczych ani wydzielniczych. - Łechtaczka organ
  30
 • 1
 • / 1
 • Kultura przez duże "K"
  Wystrugać dildo na własny użytek czy zająć się chałupniczą produkcją sztucznych penisów? - Mając w rękach Dildomaker możemy łatwo nadawać różnym
  6
 • 1
 • / 1
 • 1
 • 1
 • / 1

Nasza WAGINA używa sobie na ciasteczkach. Jeśli Ci to nie przeszkadza kliknij