wagina logo

Nikomu dotąd nie udało się powtórzyć „cudu niepokalanego poczęcia”, ale młodość jest do wszystkiego zdolna. Jak wskazują badania, 10% amerykańskich nastolatków zachowujących abstynencję seksualną, cierpi na choroby weneryczne. Fenomen ten pokazuje, że wszelkie ankiety na temat życia seksualnego młodzieży są mało miarodajne.
4.7 na 5 na podstawie 131 głosów
1
Kultura Zachodu celebrująca rozkosz i dążenie do niej zagubiła głębszy sens seksu. Zarówno kobiety tęskniące za orgazmem, jak i mężczyźni szybko osiągający spełnienie, są ofiarami zachodniego modelu postrzegania seksualności. Zagubionym kochankom z pomocą przychodzi filozofia taoistyczna i joga seksualna, u podstaw których leży Carezza, czyli kontrola i opóźnienie wytrysku.
4.3 na 5 na podstawie 93 głosów
14
Długość penisa mężczyzny wypisana jest na jego dłoni. To nie chiromancja, a potwierdzona empirycznie reguła. Nie tak dawno koreański zespół badawczy opracował doświadczalnie wzór pozwalający oszacować długość penisa na podstawie długości palców mężczyzny. Wbrew krążącym opiniom długość penisa nie jest powiązana z wielkością nosa, stopy, czy dłoni. Również odległość między rozstawionymi palcem wskazującym, a kciukiem nie demaskuje atrybutów męskości. Jednak męskie palce mają coś na rzeczy, bo to w nich zakodowana jest prawda o długości prącia. Wyniki badań opublikowanych w Asian Journal of Andrology wykazują, że u mężczyzn stosunek długości palca wskazującego do palca serdecznego jest bezpośrednio powiązany z długością członka. Im wspomniany wskaźnik jest niższy, tym dłuższy jest penis. Mówiąc prościej im dłuższy jest palec serdeczny od palca wskazującego mężczyzny, tym dłuższa jest męskość owego osobnika. Według naukowców powyższa reguła dotyczy prawej ręki.
4.6 na 5 na podstawie 103 głosów
8
W tantryzmie przyjmuje się, że seks oralny powoduje krótkie spięcie energii życiowej, zatrzymuje myśli i wywołuje zachwyt duchowy. Magia seksualna i tantra traktują cunnilingus i fellatio jak jogę integrującą świadomość poprzez połączenie biegunowych przeciwieństw.
4.2 na 5 na podstawie 179 głosów
5
W 2010 roku swojej premierowej publikacji doczekała się  jedna z pierwszych, o ile nie pierwsza, ankieta seksualna. Tematem ankiety była seksualność kobiet epoki wiktoriańskiej. Zgromadzone wyniki ukazują obraz pruderyjnych czasów w nowym świetle. Seks ankietę przeprowadziła Dr Clelia Duel Mosher (patrz zdjęcie) wśród 45 kobiet wywodzących się z wiktoriańskiej klasy średniej. Ankieta zawierała szereg intymnych pytań na temat seksu, małżeństwa i antykoncepcji.
4.7 na 5 na podstawie 117 głosów
0

Artykuły z Seks i antykoncepcja chronologicznie

 • Anatomia i fizjologia kobiety
  Czasem traktowana jak odpowiednik penisa, ale nie ma z nim wiele wspólnego, nie pełni funkcji wydalniczych ani wydzielniczych. - Łechtaczka organ
  30
 • 1
 • / 1
 • Kultura przez duże "K"
  Wystrugać dildo na własny użytek czy zająć się chałupniczą produkcją sztucznych penisów? - Mając w rękach Dildomaker możemy łatwo nadawać różnym
  6
 • 1
 • / 1
 • 1
 • 1
 • / 1

Nasza WAGINA używa sobie na ciasteczkach. Jeśli Ci to nie przeszkadza kliknij