wagina logo

W wyobraźni małe sam na sam ze smoczycą, wilkołakiem, albo biseksualnym antropomorficznym psem to żaden problem. Okazuje się, że i w świecie rzeczywistym możemy dostać namiastkę odjechanego seksu z potworami. Kreskówkofile, furry i namiętni fani fantastyki dzięki firmie Bad Dragon mogą przebierać w waginach i penisach swoich ulubionych nierealnych postaci.
4.6 na 5 na podstawie 200 głosów
4
Tego roku w sieci pojawił się amerykański sex shop dla ortodoksyjnych Żydów – KosherSexToys.net. Sklep ten łącząc filozofię z erotyką, trafiać ma do określonej grupy konsumentów. Minimalistyczny, wręcz aseksualny sex shop zdołał wzbudzić pewne kontrowersje. W ożywionych dyskusjach internauci zadają sobie pytanie: czy ortodoksyjne Żydówki w Szabat muszą prosić goja o włączenie wibratora?
4.9 na 5 na podstawie 142 głosów
8
Kobieta leżąc na plecach podnosi nogi do klatki piersiowej i krzyżuje stopy za głową. Mężczyzna zaś opierając ciężar swojego ciała na biodrach partnerki, chwyta ją mocno za podpicia stóp. Pozycja ta umożliwia głęboką penetrację i silny ucisk genitalny. Ruchy frykcyjne doprowadzają wygięte ciało kobiety do seksownego kołysania. „Wiedeńska ostryga” zapewnia niezwykłe doznania i jest lubiana przez kobiety, ceniące sobie dominację mężczyzn.
4.3 na 5 na podstawie 246 głosów
7
Znudzony robótkami ręcznymi? Mamy dla ciebie coś zupełnie nowego. Pozycja „na lwa”, jak sama nazwa wskazuje, jest dziko zwierzęca. Będziesz zaskoczony tym, co może zaoferować ci twoje własne ciało.
4.4 na 5 na podstawie 198 głosów
9
Podczas tegorocznych Światowych Dni Młodzieży odbywających się w Madrycie zakazano promocji akcji Condoms4Life, której celem jest propagowanie bezpiecznego seksu. W tym roku, podobnie jak podczas poprzednich spotkań zapoczątkowanych przez Jana Pawła II w 1985r., młodzież miała szansę wysłuchać koncertów grup katolickich i kazań biskupów oraz spotkać się z papieżem. Korzystając z okazji licznego zgromadzenia młodzieży katolickiej organizacja „Catholics for Choice” usiłowała przeprowadzić kampanię promującą stosowanie prezerwatyw. Niestety inicjatywa ta spotkała się z niechęcią hiszpańskich urzędników i firm reklamowych.
4.3 na 5 na podstawie 132 głosów
14

Artykuły z Seks i antykoncepcja chronologicznie

 • Anatomia i fizjologia kobiety
  Czasem traktowana jak odpowiednik penisa, ale nie ma z nim wiele wspólnego, nie pełni funkcji wydalniczych ani wydzielniczych. - Łechtaczka organ
  30
 • 1
 • / 1
 • Kultura przez duże "K"
  Wystrugać dildo na własny użytek czy zająć się chałupniczą produkcją sztucznych penisów? - Mając w rękach Dildomaker możemy łatwo nadawać różnym
  6
 • 1
 • / 1
 • 1
 • 1
 • / 1

Nasza WAGINA używa sobie na ciasteczkach. Jeśli Ci to nie przeszkadza kliknij