Obserwuj nasBad Dragon zajmuje się projektowaniem, produkcją i sprzedażą erotycznych zabawek fantasy. Olbrzymie penisy potworów wodnych, łuskowata smocza wagina, neonowe członki gigantycznych orek, czy pojemniki sztucznej spermy to tylko część z dostępnych pozycji. Na bad-dragon.com erotyczne jest wszystko co potworzaste i dlatego znajdziemy tam dilda w kształcie macek ośmiornicy, smoczych ogonów, czy ogromnych jęzorów.
Bad Dragon powstało w 2007 roku, kiedy to chłopak znany pod pseudonimem Varka zaczął amatorską produkcję smoczych dild w jednym ze szkockich akademików. Dziś Bad Dragon sprzedaje zabawki klientom z całego świata, dając możliwość obcowania z fursonami (yiff), kosmitami, potworami z morskich głębin, czy antropomorficznymi kreaturami wszelkiej maści.

Każda zabawka wystawiona na stronie bad-dragon.com oprócz zdjęcia i opisu technicznego opatrzona jest podobizną potwora, od którego pochodzi oraz notką na temat jego charakteru i upodobań. Wszystkie zabawki Bad Dragon to ręczna robota, dlatego też zamawiający ma możliwość decydować o rozmiarze, kolorze i twardości gadżetu. Co więcej, fani „potwornego” seksu chętnie angażują się w prace projektowe Bad Dragon, dzieląc się swoimi fantazjami na forach oraz publikując swoje schematy i prototypy zabawek.
„Czasem wyjdzie film albo gra, w której jedna z postaci sprawia, że grupowo mówimy: „O Boże, to jest podniecające. Bardzo tego chcemy”. Szukamy inspiracji w kulturze pop, by zobaczyć co kręci ludzi. Na przykład, jest parę charakterów w grach „Mass Effect”, na których punkcie ludzie totalnie oszaleli. Oczywiście nigdy nie dowiesz się jak wyglądają ich siusiaki, więc naprawdę mamy tę artystyczną

licencję na kreowanie wszystkiego, czego chcemy. I to jest zabawa! (…) Od początku namawialiśmy ludzi, by wychodzili ze swoimi pomysłami i pracowaliśmy nad nimi wspólnie na forach. Jeśli jakiś pomysł cieszy się dużą popularnością, wykonujemy go.” – mówi Varka, prezes Bad Dragon.

Zabawki Bad Dragon nie należą do najtańszych – kosztują od 60 do 200 dolarów, ale przy spełnianiu fantazji cena nie jest najistotniejsza.

źródło: viceland, bad-dragon.com

 

Komentarze są obecnie wyłączone

Komentarze   

# gmo 8 lat temu
Fetysz jak każdy inny, a koleś znalazł niezłą niszę na rynku.
# cipunia 8 lat temu
jednak siedzi w nas coś mrocznego..sex z demonami elficami..potworami..nasz umysl nie zna granic..nasze pragnienia czasem tak sa dziwne ze przerazaja nas samych nie mowiac o innych innych..nawet w naszych polskich książkach Kosińskiego (Malowany ptak, Gra)czy Tokarczuk(Bieguni) często opisywane takie mroczne fantazje
# cipunia 8 lat temu
zastanawia mnie czy zwykły mężczyzna jest w stanie zerżnąć smoczyce??
# koteeczek 8 lat temu
w Shreku nawet osioł dał radę