wagina logo

Tonąca Matka Boska dla promocji bezpiecznego seksu

Tonąca Matka Boska dla kościelnego poparcia dla prezerwatyw

 • Napisane przez  julunga
 • Posted on:  środa, 04 styczeń 2012 | Komentarzy (2)

Matka Boska stała się zakładniczką i grozi jej utonięcie we własnych łzach. Dlaczego? Chodzi o skłonienie władz kościelnych do zmiany stosunku do prezerwatywy jako środka ratującego zdrowie i życie.

 Niemiecka organizacja „Jugend Gegen AIDS” zorganizowała kampanię społeczną odwołującą się do sumień przywódców Kościoła. Akcja ma na celu zmianę stanowiska władz kościelnych do prezerwatyw. Nie od dziś wiadomo, że młodzież chrześcijańska uprawia seks pozamałżeński i co więcej rzadziej niż jej niechrześcijańscy rówieśnicy korzysta z zabezpieczeń.

„Jugend Gegen AIDS” zorganizowała facebookową akcję, której szczegóły wyjaśnia krótki spot informacyjny. Figurka Matki Boskiej jako zakładnik została zamknięta w szklanej gablocie, czego podgląd możemy obserwować na fanpage'u organizacji:

https://www.facebook.com/jugendgegenaids


Ilekroć ktoś wyrazi poparcie dla działań „Jugend Gegen AIDS”, Matka Boska roni łzę. Nowy fan strony to jedna łza. Wraz z rosnącą liczbą fanów poziom wody w gablocie podnosi się, grożąc Matce boskiej utonięciem. Los Maryi leży teraz w rękach hierarchów Kościoła katolickiego, którzy zmieniając swoje oficjalne stanowisko wobec prezerwatyw, sprawią, że z gabloty zostanie usunięty korek.

Przesłanie filmu jest jasne: Watykan jest po części odpowiedzialny za śmierć ludzi, którzy zakazili się HIV, ponieważ nie zastosowali prezerwatywy z powodów religijnych.  Hasło kampanii również odwołuje się do religii: „Thanks God – condoms protect” (Bogu dzięki – prezerwatywy chronią).

Deklarowanym adresatem tej reklamy jest Kościół katolicki, a szantaż ma wymiar jedynie symboliczny. Czy jednak fani strony „Jugend Gegen AIDS” mają szansę wpłynąć na stanowisko Watykanu?

Kampania „Thanks God – condoms protect” ruszyła w internecie 28 listopada z związku z obchodzonym 1 grudnia Światowym Dniem Walki z AIDS.

Wagina jak łyk wina. Rozkoszuj się nią ze znajomymi ekstatycznie, orgiastycznie.
4.7 na 5 na podstawie 146 głosów

Komentarze są obecnie wyłączone

Komentarze   

juju
# juju 12 lat temu
Maryjka zaraz chyba utonie, a kościół obojętny. Nie rozumiem tej betownowej postawy kościoła wobec antykoncepcji, a już wogóle wobec środków gwarantujących bezpieczny seks. Tu chodzi o życie. O ile postawa antyaborcyjna może być zrozumiała, to brak aprobaty dla bezpiecznego seksu już nie.
+2
Aneta-jjjdsisis
# Aneta-jjjdsisis 12 lat temu
Niestety jeśli chodzi o seks, to Kościół zatrzymał się na etapie średniowiecza. Wystarczy posłuchać "mądrości" których nauczają na tzw. poradni przedmałżeńskiej, w której każda młoda para przed ślubem kościelnym musi odbyć 3 spotkania.
Zdania w stylu: "Bóg wie, kiedy dać wam dziecko, Bóg pomaga, Bóg jest zraniony, kiedy się zabezpieczacie" już nawet nie są śmieszne, a wręcz przerażające.
+2
 • Seks i antykoncepcja
  Nie pieszczoty, nie wyrafinowana gra wstępna, nie przystojny mężczyzna, a smrodek pewnego grzybka potrafi dać kobiecie orgazm. Ot tak, bez
  3
 • 1
 • / 1
 • Kultura przez duże "K"
  Wystrugać dildo na własny użytek czy zająć się chałupniczą produkcją sztucznych penisów? - Mając w rękach Dildomaker możemy łatwo nadawać różnym
  6
 • 1
 • / 1
 • Czasem traktowana jak odpowiednik penisa, ale nie ma z nim wiele wspólnego, nie pełni funkcji wydalniczych ani wydzielniczych. - Łechtaczka organ
  Anatomia i fizjologia kobiety
  30
 • 1
 • 1
 • / 1

Nasza WAGINA używa sobie na ciasteczkach. Jeśli Ci to nie przeszkadza kliknij