wagina logo

Nie wstydź się swojej seksualności

Seks to nie tylko akcja. Dobrze jest wykazać się w nim wyobraźnią i dobrze też jest mieć w wyobraźni miejsce na seks. Fantazje erotyczne są równie dobre, a niekiedy lepsze od seksu. O czym fantazjujemy najczęściej, gdy nic nas nieogranicza. 


Ten sam, ale inaczej
Często marzymy o seksie z własnym partnerem. Ale w snach ukochany zmienia swe zachowania. Czasem też rozważamy inne pozycje erotyczne. Warto zacząć seksualne eksperymenty i wyjść na przeciw oczekiwaniom swoim i partnera.

Jestem niegrzeczna...
Wciąż część pań uważa, że kobiecie nie wypada prowokować mężczyzn, flirtować. Zwykle więc tego nie robią. Taka bierność nie jest dobra dla nich, ani ich partnerów. Pozwólmy sobie na szaleństwo, wyuzdanie i odrobinę perwersji. W końcu wszystkie chwyty mogą być dozwolone, o ile oboje się na nie godzimy.

Seks z byłym partnerem

Okazuje się, że część pań fantazjuje na temat tych, którzy je porzucili. W wyobraźni mogą się zemścić za wszystkie przykrości. "Były" kompletnie traci dla nich głowę, a one go odtrącają! Często odtrącają też i tego, którego wcześniej same porzuciły. Tak czy inaczej - nasz były nawet w snach przegrywa z kretesem! I jest to dość podniecające. Połączenie seksu i walki zakończonej kobiecą wygraną.

W egzotycznej scenerii
Sprzyjające okoliczności zbliżenia to istotny element udanej gry miłosnej. Często fantazjujemy o ciepłych, egzotycznych rejonach. Zwykle są to gorące plaże... szum morza, zapach pomarańczy i kokosów, delikatny plusk idealnie przezroczystej wody i leniwe ciepło. Jednym słowem miłość w tropikach. Egzotyczna sceneria, tak odmienna od otaczającej na co dzień oraz gorące słońce działają pobudzająco nie tylko na wyobraźnię. Warto zrealizować te marzenia, by na nowo odkryć w sobie pokłady dziecięcej spontaniczności.

Z kilkoma naraz
To typowy kobiecy sen! W zasadzie nie chodzi w nim o sam seks, lecz raczej o uwielbienie, zachwyt, jaki wzbudzamy u płci przeciwnej. Jest to rodzaj udowodnienia sobie i partnerowi, że jesteśmy atrakcyjne. Sny o seksie grupowym są sygnałem, że kobiety je śniące w życiu codziennym dostają zbyt mało wyrazów uznania i komplementów. Panowie bądźcie więc bardziej otwarci w wrażaniu uczuć i adorujcie swe partnerki z większym zaangażowaniem.

Brutalny i dziki...
Chcemy być zniewolone, czuć przewagę mężczyzny, wiedzieć, że może zrobić z nami wszystko... Oczywiście wszystko to, na co mu pozwalamy! Dlatego o ile w życiu nie lubimy i nie tolerujemy przemocy, o tyle w fantazjach owszem. To bowiem my decydujemy, do jakiego stopnia nasz wyimaginowany partner może się posunąć. Aby jednak urzeczywistnić tę fantazję, musimy mieć pełne zaufanie do swojego partnera. To marzenie jest typowe dla pań, które obarczone są na co dzień zbyt wieloma obowiązkami i dużą odpowiedzialnością za innych.

Rycerz na białym koniu
Tajemniczy nieznajomy, obdarowujący nas kwiatami i prezentami, okazujący uwielbienie, a jednocześnie nie śmiący przekroczyć pewnej granicy, traktujący nas jak ideał, ucieleśnienie piękna i istotę eteryczną. W głębi serca każda z nas zawsze będzie snuć dziewczęce fantazje o romantycznych uniesieniach.

Ponętny idol
Widząc np. w telewizji swojego idola, stwierdzasz, że jest sexy. Trudno się dziwić. Żadna z nas nie jest nieczuła na widok męskich walorów. Żyjąc w stałym związku stale jesteśmy wrażliwe na męski urok.

Nasz prywatny niewolnik...

Zabiegane, zapracowane, niekiedy uzależnione finansowo od swoich partnerów, czasem mamy ochotę uciec do innego świata, w którym to my rozdajemy karty! Dlatego zdarza nam się marzyć - nawet na jawie - o mężczyźnie całkiem od nas uzależnionym, który gotów spełnić każde nasze pragnienie... Niektóre panie marzą jeszcze o tym, że ich własny partner zmienia się w uległego wielbiciela lub np. szef zupełnie traci dla nich głowę z miłości. Ta fantazja odzwierciedla naszą potrzebę bycia zauważoną i chęć rządzenia.

Miłość siostrzana...
Czasem śnimy o seksie z kobietą. Sny takie nie wskazują naszych skłonności homoseksualnych! To raczej sygnał, że brakuje nam zwykłych pieszczot, znak, że partner za małą wagę przywiązuje do naszych potrzeb, nie zna mapy kobiecego ciała i lekceważy grę wstępną.

Wagina jak łyk wina. Rozkoszuj się nią ze znajomymi ekstatycznie, orgiastycznie.
4.7 na 5 na podstawie 247 głosów
mrymru

Lorem ipsum dolor sit amet consectetuer leo Phasellus ut vel tristique. Fermentum Aenean vitae et lobortis Sed id Nulla Suspendisse hac tincidunt. A In id lacinia mus augue Nunc aliquam scelerisque urna eget. Hac condimentum tincidunt Mauris pellentesque ultrices turpis Vestibulum Phasellus purus at. Nisl Quisque nibh tempor nec a rhoncus tortor cursus Vestibulum eget. Vestibulum lacus Integer Sed orci.

Komentarze są obecnie wyłączone

 • Seks i antykoncepcja
  Nie pieszczoty, nie wyrafinowana gra wstępna, nie przystojny mężczyzna, a smrodek pewnego grzybka potrafi dać kobiecie orgazm. Ot tak, bez
  3
 • 1
 • / 1
 • Kultura przez duże "K"
  Wystrugać dildo na własny użytek czy zająć się chałupniczą produkcją sztucznych penisów? - Mając w rękach Dildomaker możemy łatwo nadawać różnym
  6
 • 1
 • / 1
 • Czasem traktowana jak odpowiednik penisa, ale nie ma z nim wiele wspólnego, nie pełni funkcji wydalniczych ani wydzielniczych. - Łechtaczka organ
  Anatomia i fizjologia kobiety
  30
 • 1
 • 1
 • / 1

Nasza WAGINA używa sobie na ciasteczkach. Jeśli Ci to nie przeszkadza kliknij