Obserwuj nas


Dlaczego układ dwóch kobiet jest lepszy od mieszanej kombinacji płciowej? Odpowiedź jest banalna: kobiety lepiej wiedzą, co sprawia im rozkosz. Co więcej, nie dążą za wszelką cenę do orgazmu, a skupiają się na niespiesznej rozkoszy.
W najnowszym numerze "Journal od Sex Research" naukowcy ujawniają, że 75 % kobiet swój ostatni orgazm przeżyło dzięki ręcznej stymulacji. Co czwarta pani za to przyznała, że najchętniej szczytuje w trakcie miłości francuskiej.
Większość z 19 tysięcy przebadanych kobiet osiągnęła orgazm w czasie seksu z partnerką, a jedynie nieco ponad połowa, gdy kochała się z mężczyzną. Panowie czas na zmiany nawyków. Poprawcie się, bo inaczej będziecie musieli uprawiać seks tylko w swym męskim gronie, albo samotnie przed komputerem.

źródło: www.dziennik.pl

Komentarze są obecnie wyłączone

Komentarze   

# Sznurkowskales 10 lat temu
Urodziłam chłopcem jestem kobieta po SRS zmianie płci i mogę to potwierdzic co jest napisane.
# Sznurkowskales 10 lat temu
Drogi lub drogo przedmówczynio ,większość mężczyzn nie liczy się z tym czy jego partnerka osiągnęła orgazm tylko ,że on osiągnął .
Panom nie grozi uprawiania seksu w męskim gronie raczej szybciej mastrubowanie.
Wiele młodych dziewczyn nawet tych które mają chłopaków spółkują ze sobą i nie tylko dlatego ,ze orgazm jest ;lepszy ale dlatego ,że seks jest bezpieczniejszy.