wagina logo

Koszerny sex shop dla ortodoksyjnych Żydów

 • Napisane przez  Paweł Rychlewski
 • Posted on:  środa, 21 wrzesień 2011 | Komentarzy (8)

koszerny sex shopTego roku w sieci pojawił się amerykański sex shop dla ortodoksyjnych Żydów – KosherSexToys.net. Sklep ten łącząc filozofię z erotyką, trafiać ma do określonej grupy konsumentów. Minimalistyczny, wręcz aseksualny sex shop zdołał wzbudzić pewne kontrowersje. W ożywionych dyskusjach internauci zadają sobie pytanie: czy ortodoksyjne Żydówki w Szabat muszą prosić goja o włączenie wibratora?Dla kogo koszerny sex shop?

„(…)Misją sklepu KosherSexToys.net jest dostarczenie małżeństwom produktów, które mogą wzbogacić ich życie intymne bez zbędnych wulgarnych zdjęć i opisów. Każdy produkt, który oferujemy – w przeciwieństwie do innych tego typu sklepów – jest wysyłany w estetycznym opakowaniu bez dodatkowych wulgarnych materiałów. Nasza strona, pozbawiona wulgarnych zdjęć oraz treści, skierowana jest jedynie do dorosłych osób, będących w związku małżeńskim. Wierzymy, że sypialnia należy jedynie do dwójki partnerów, a zdjęcia innych osób mogą jedynie zaszkodzić małżeństwu. (…) Gdy zachodzi potrzeba dokładnego opisu przedmiotu, używamy jedynie medycznych określeń” – tak o koszernym sex shopie pisze jego twórca.

Asortyment koszernego sex shopu nie różni się wiele od typowego sklepu erotycznego. Można tam znaleźć lubrykanty, wibratory, dilda, nakładki wibracyjne, koraliki analne, a także pejcze, liny i uprzęże do BDSM. Zatem tylko prezentacja oferty KosherSexToys.net odbiega od tradycyjnych sex shopów. Opisy produktów prezentowanych w koszernym sklepie erotycznym są nie tylko pozbawione wulgarności, a wręcz mocno niedosłowne. Przykładowo, spray wzmacniający erekcję i wydłużający czas jej trwania opisywany jest jako „łatwy w zastosowaniu spray dla mężczyzn, pomagający na dłuższe chwile przyjemności i intymności, zarówno dla męża, jak i żony.” Nieco dziwniej wygląda opis wibrującego stymulatora określanego jako: „długi miękki trzonek ze specjalnymi kuleczkami do dodatkowej stymulacji części ciała, nieobjętych penetracją głównego trzonu.” Trudno uznać ten opis za medyczny, a wagina, zakamuflowana pod określeniem „część ciała objęta penetracją”, bardziej śmieszy, niż odpędza erotyczne skojarzenia.

Pomysł na koszerny sex shop wydaje się ciekawy, jak każde nieszablonowe podejście do erotyki. Rzecz w tym, żeby spotkać się z potrzebami i wrażliwością klienta. Resztę zdziała wyobraźnia, która nie powstrzyma niektórych przed fantazjowaniem o Żydówce z wibratorem w Szabat.

 

Wagina jak łyk wina. Rozkoszuj się nią ze znajomymi ekstatycznie, orgiastycznie.
4.9 na 5 na podstawie 142 głosów

Komentarze są obecnie wyłączone

Komentarze   

filifionka
# filifionka 13 lat temu
:DCiekawe, kiedy "nasi" otworzą taki uświęcony sklepik, i co się w nim znajdzie...pasy cnoty, włosiennice? Ach, moja wyobraźnia... :oops:
-1
100% samca
# 100% samca 13 lat temu
miniaturka świebodzińskiego kolosa z kolosem pod sukmaną :lol:
+1
filifionka
# filifionka 13 lat temu
:lol::lol::lol::lol::lol:
0
Filifionka
# Filifionka 13 lat temu
Znalazłam kato-sex-shop w sieci, nie chcę tu dawać reklamy, kolosa nie mają niestety :( . Bardzo spartańskie gadżety, typu świece i sole do kąpieli, do tego gra erotyczna " Noc poślubna" w której w finale budujemy odpowiedzialny związek. Ssssso hot!
0
lopek
# lopek 13 lat temu
dla każdego coś dobrego i tak powinno być
0
win
# win 13 lat temu
Nieźle to brzmi - koszerny sex shop :D. Z ciekawości byłem na ich stronie i wygląda to smętnie. Czy ma to świadczyć o tym, że ortodoksyjni żydzi mają smętne życie seksualne?
0
rynia
# rynia 13 lat temu
smętne życie-współżycie z trzonkiem
0
pusiak
# pusiak 12 lat temu
ten temat podchwyciły polskie media lewackie. Spóźnili się nieco, bo wagina szybsza i czujniejsza. Im trudniej się biegnie do ciekawych tematów, bo biegi w wysokich obcasach to wyczyn.
0
 • Seks i antykoncepcja
  Nie pieszczoty, nie wyrafinowana gra wstępna, nie przystojny mężczyzna, a smrodek pewnego grzybka potrafi dać kobiecie orgazm. Ot tak, bez
  3
 • 1
 • / 1
 • Kultura przez duże "K"
  Wystrugać dildo na własny użytek czy zająć się chałupniczą produkcją sztucznych penisów? - Mając w rękach Dildomaker możemy łatwo nadawać różnym
  6
 • 1
 • / 1
 • Czasem traktowana jak odpowiednik penisa, ale nie ma z nim wiele wspólnego, nie pełni funkcji wydalniczych ani wydzielniczych. - Łechtaczka organ
  Anatomia i fizjologia kobiety
  30
 • 1
 • 1
 • / 1

Nasza WAGINA używa sobie na ciasteczkach. Jeśli Ci to nie przeszkadza kliknij