Obserwuj nas

Komentarze są obecnie wyłączone

Komentarze   

# pan Tofel 14 lat temu
"Nowa metoda nie ma skutków ubocznych"... Podobnie mówili o tabletkach antykoncepcyjnych, a dobrze wiemy że to niezły syf. Podobnie będzie i tutaj - tyle że wcisną kit typu "w miejscu, w którym wsmarujesz żel nie będziesz miała zmarszczek".
# Ketlicze 14 lat temu
Chcę! I tak wszystkie mają skutki uboczne więc chyba wybrałabym wygodę a wsmarowywanie żelu wydaje się najmniej upierdliwą metodą ;)
# bru 14 lat temu
szczerze wątpię w tę nieszkodliwość. Pigułka, plaster, czy żel, co za różnica. Ja wolałam pigułki, ale organizm mi się po nich zbuntował i teraz tylko gumki
# Andzia 13 lat temu
Kiedyś brałam pigułki, ale zapomnisz jednej i już możesz wpaść, dlatego zdecydowałam się na plastry , są o niebo wygodniejsze i zmieniane co tydzień, poczekam na żel - ale nie wiem czy się zdecyduję bo trzeba go stosować codziennie i można zapomnieć , pewnie raz zapomnisz i wtopa - plastry mi nie przeszkadzają dlatego to jeszcze do przemyślenia.
# alina 12 lat temu
Dobre. PRzynajmniej nie obciąża wątroby.
# KatarzynaEmilia 11 lat temu
Ciekawe co z dawkowaniem ? Będzie w tubce z której raz mniej a raz więcej się nam wyciśnie ? czy w małych saszetkach "na raz" z których też nie wyciśnie się wszystkiego ?.