Obserwuj nas

Komentarze są obecnie wyłączone

Komentarze   

# inga 12 lat temu
kocham Was! Demaskujecie absurdy. Świetny portal. Podziwiam ludzi z joni.pl, takich uczciwych sprzedawców ze świecą szukać. Tak trzymać. Jesteście wielcy.
# anonimus 12 lat temu
tak jak piszecie to gówno. Próbowałem i nic. Dolałem żonie do wina 8 kropel i nic. Następnego dnia 10 i też nic. W końcu 20 i nic. Potem przetestowałem na sobie, zażyłem 10 kropli i nawet mi nie drgnął. Wywalona kasa w błota. Odradzam!!! Jest jak w powiedzeniu, że kobieta jak chce to da w pociągu, w przeciągu, przez dziurkę od klucza, w pokrzywach i na tłuczonym szkle. Ta hiszpańska mucha to pic.
# ninu 12 lat temu
anonimus, ciesz się, że w tym syfie nie było kantarydyny. Co nie zmienia faktu, że podle zachowałeś się wobec żony. To żałosne, uciekać się do takich metod by wywołać podniecenie u partnerki. Gdybym dowiedziała się, że mój partner bez mojej wiedzy podaje mi jakieś mające mnie podniecić kropelki, to z miejsca zakończyłabym z nim znajomość.
Ludzie, nie tędy droga.
# miałem sex shop 12 lat temu
Dwa lata temu prowadziłem sex shop i Hiszpańskie Muchy schodziły w nim jak ciepłe bułeczki. Zwykle klient kupował to raz, ale tych co chcieli przetestować hiszpańską muchę nie brakowało. To łatwy i pewny zarobek, bo za moich czasów tylko chemia się w sex shopie sprzedawała. Pani z joni.pl widocznie nie liczy na łatwą kasę. Szacunek. Jej wiedza godna podziwu.