wagina logo

Frotteryzm: Rozerotyzowane godziny szczytu

 • Napisane przez  julunga
 • Posted on:  czwartek, 01 październik 2009 | Komentarzy (1)
Godziny szczytu. Ty i osamotniona, przykrótka linia metra. Zastanawiasz się, czy wsiąść do wagonu, czy jeszcze będziesz miała czym w nim oddychać. Nie wiesz, że ta ciasna i duszna atmosfera, to dla niektórych raj. Erotyczny raj.

frotteryzm


Wybierają oblegane linie komunikacji miejskiej, windy, kolejki, miejsca z ciasnymi przejściami. Frotteryści, bo o nich mowa cierpią na rodzaj parafilii seksualnej. Stan, w którym jedynym lub preferowanym sposobem osiągania satysfakcji seksualnej jest ocieranie się o ciało obcej osoby w zatłoczonych miejscach publicznych. Ten rodzaj dewiacji seksualnej uznawany jest za odmianę ekshibicjonizmu i niekiedy wiąże się z fetyszyzmem pośladków. Termin frotteryzm (frotteurism) swojsko określany ocieractwem pochodzi z języka francuskiego (fr. frottage - pocieranie). W języku angielskim ta forma zaburzenia nosi nazwę gropingu, a cierpiący na nią człowiek to groper.
czyt. dalejReklama
akcesoria bdsm
sztuka dominacji
misterium uległości
www.podwiazka.pl

Zaskakująco wielu frotterystów jest w krajach dalekiego wschodu. W Japonii frotterysta to chikan, a jego żeński odpowiednik - chijo. Ankieta przeprowadzona w 2001 roku w dwóch tokijskich szkołach średnich ujawniła, że ponad 70% uczniów padło ofiarą frotteryzmu. Zatłoczone japońskie pociągi są najczęstszym miejscem występowania zjawiska ocieractwa. Dlatego też niektóre firmy przewozowe, jako sposób walki z tym problemem, wprowadziły kursujące w godzinach szczytu wagony przeznaczone tylko dla kobiet. W Japonii uważać należy także na parkingach rowerowych. Osoby, pochylające się nad blokadą rowerową, często padają ofiarą chikan.


U nas problemem jest brak autostrad, mostów na Wiśle, wieczne remonty dróg, objazdy i korki. W tym całym zamieszaniu komunikacyjnym ocieracz przemyka się niepostrzeżenie między sfrustrowanymi stłoczonymi ciałami. Czasem ucieszy się z przeciągającego się przetargu na kolejną stację metra, uśmiechnie się na myśl o sparaliżowanej stolicy. Dla niektórych warszawska karta miejska to przepustka do raju. Erotycznego raju.

 

 

Wagina jak łyk wina. Rozkoszuj się nią ze znajomymi ekstatycznie, orgiastycznie.
4.9 na 5 na podstawie 262 głosów

Komentarze są obecnie wyłączone

Komentarze   

filona
# filona 15 lat temu
kiedyś miałam wątpliwą przyjemność spotkać takiego pana froterkę. Blee... nie życzę nikomu takich bliskich spotkań. Po paru manewrach w tłumie zrozumiałam, że ten facet napiera na mnie nie z powodu ścisku, a robi to z premedytacją.Tłok w autobusie, marne szanse na szybki unik, a ten facet bez względu na to jak się ustawiałam i odsuwałam, zawsze lądował za mną, przyciskając się mocno do mojego tyłka.
0
 • Seks i antykoncepcja
  Nie pieszczoty, nie wyrafinowana gra wstępna, nie przystojny mężczyzna, a smrodek pewnego grzybka potrafi dać kobiecie orgazm. Ot tak, bez
  3
 • 1
 • / 1
 • Kultura przez duże "K"
  Wystrugać dildo na własny użytek czy zająć się chałupniczą produkcją sztucznych penisów? - Mając w rękach Dildomaker możemy łatwo nadawać różnym
  6
 • 1
 • / 1
 • Czasem traktowana jak odpowiednik penisa, ale nie ma z nim wiele wspólnego, nie pełni funkcji wydalniczych ani wydzielniczych. - Łechtaczka organ
  Anatomia i fizjologia kobiety
  30
 • 1
 • 1
 • / 1

Nasza WAGINA używa sobie na ciasteczkach. Jeśli Ci to nie przeszkadza kliknij