wagina logo

Dużo ciała, dużo seksu

 • Napisane przez  Paweł Rychlewski
 • Posted on:  poniedziałek, 11 kwiecień 2011 | Komentarzy (5)

seks - kobieca seksualnośćKobiety o większej wadze uprawiają seks częściej niż panie o szczupłej lub normalnej sylwetce. Badania naukowe obaliły niesłuszny stereotyp pulchnej kobiety unikającej zbliżeń seksualnych.
Badania Marie Harley oraz Bliss Kanenshiro opublikowane w naukowym czasopiśmie „Obstetrics & Gynecology” pokazują, iż pulchne kobiety znacznie częściej niż ich chude koleżanki uprawiają seks z mężczyznami. Z badań wynika, że 92% „puszystych” kobiet przyznaje się do uprawiania seksu, podczas gdy dla kobiet o normalnej wadze współczynnik ten wynosi 87%.Wyniki badań bazowały na danych zgromadzonych podczas narodowej ankiety na temat rozwoju rodziny przeprowadzonej w 2002 roku w Stanach Zjednoczonych. W ankiecie brało udział 7000 kobiet w wieku od 15 do 44 lat.

Celem przeprowadzonych badań było ustalenie związku miedzy indeksem wagi ciała a zachowaniami seksualnymi. Inne wskaźniki takie jak wiek rozpoczęcia współżycia, liczba partnerów, częstość zbliżeń oraz orientacja seksualna nie wykazywały żadnych różnic między kobietami „przy kości” a kobietami o „normalnej” wadze.
Przed publikacją uzyskanych wyników zakładano, zgodnie ze stereotypami, że „pulchne” kobiety są mniej aktywne seksualnie niż kobiety o wadze normalnej. Wygląda jednak, że kobieca seksualność rozkwita z  kilogramami.

Haley i Kaneshiro nie poddały analizie przyczynowej otrzymanych wyników badań. Pojawiło się jednak wiele teorii na ich temat. Jedna z nich zakłada, że kobiety otyłe szukają akceptacji częściej godząc się na seks. Inna hipoteza sugeruje, że aktywność seksualna „pulchnych” kobiet zawsze była „niedoceniana”.

Autorki badań podkreślają, iż raport nie zawiera innych subiektywnych wskaźników takich jak poziom zadowolenia z seksu lub jego jakość.

Wcześniejsze prace łączyły otyłość z obniżeniem poziomu libido. Być może wyniki badań Haley i Kaneshiro obrazują efekty męczącej pogoni za idealną sylwetką. Jak wiadomo, ciężkie treningi i szybka utrata wagi prowadzą do obniżenia libido. Kobiety zabiegając o seksowną figurę zapominają o seksie.

Badania zdają się potwierdzać starą prawdę, że sekretem szczęścia, radości z życia i seksu jest akceptacja samego siebie.

Źródło:
thestarphoenix.com

 

Wagina jak łyk wina. Rozkoszuj się nią ze znajomymi ekstatycznie, orgiastycznie.
4.8 na 5 na podstawie 165 głosów

Komentarze są obecnie wyłączone

Komentarze   

pan Tofel
# pan Tofel 13 lat temu
Należę do amatorów kobiecych krągłości. Widząc chude (lub raczej wychudzone) dziewczyny mam wrażenie, że wystarczy jeden nieuważny ruch i można pogruchotać im kości.
Ni i proszę jaki ładny częstochowski rym :P
+1
kret
# kret 13 lat temu
@panTofel, masz rację w 100%. Wystające kości to zero radości 8)
+1
Vojtas
# Vojtas 13 lat temu
Pierdzielenie o Szopenie. Szczupła sylwetka to kwintesencja kobiecości. Nie dla wylewającego się tłuszczu :)
+2
wolny myśliciel
# wolny myśliciel 13 lat temu
Fajne to nowe wcielenie "Catherine Tramell"
0
Emilka
# Emilka 13 lat temu
Dla każdego coś dobrego. Bez zależności: gruba, czy chuda. Choć pulchniejszym paniom seks jest jak najbardziej na rękę, ponoć podczas "uprawiania miłości" spala się 200 kcal niby nie dużo ale zawsze coś. ;)
+1
 • Seks i antykoncepcja
  Nie pieszczoty, nie wyrafinowana gra wstępna, nie przystojny mężczyzna, a smrodek pewnego grzybka potrafi dać kobiecie orgazm. Ot tak, bez
  3
 • 1
 • / 1
 • Kultura przez duże "K"
  Wystrugać dildo na własny użytek czy zająć się chałupniczą produkcją sztucznych penisów? - Mając w rękach Dildomaker możemy łatwo nadawać różnym
  6
 • 1
 • / 1
 • Czasem traktowana jak odpowiednik penisa, ale nie ma z nim wiele wspólnego, nie pełni funkcji wydalniczych ani wydzielniczych. - Łechtaczka organ
  Anatomia i fizjologia kobiety
  30
 • 1
 • 1
 • / 1

Nasza WAGINA używa sobie na ciasteczkach. Jeśli Ci to nie przeszkadza kliknij