Obserwuj nas

Komentarze są obecnie wyłączone

Komentarze   

# mm 11 lat temu
Reklama jest trochę żenująca, ale jednak pokazuje prawdę. Wytrysk jest kłopotliwy, pachnie niezbyt trakcyjnie, nie wiadomo co z tym robić. Wydawało mi się, że portal "seks oczami kobiet" będzie realnie podchodził do tego, co kobiety lubią i jkie mają na to spojrzenie. Jedna lubią wytrysk na twarzy, ale sądzę, że wiekszość nie.
# zuzanna 11 lat temu
Chyba jednak nie zrozumiałaś reklamy, która jest bzdurna. Nie chodzi tu o wytryski na twarz bo nie każdy seks bez gumki ma taki finał. Za bardzo uwierzyłaś/eś w porno zwyczaje. Poza tym seks bez gumki preferują nie tylko mężczyźni ale i kobiety. Jeśli ma się stałego partnera nic nie stoi na przeszkodzie by uprawiać seks bez prezerwatywy. Zapytaj lekarza ile z tego pożytku dla kobiety. Z resztą większość ginekologów nawet nie pytanych zachwala spermę.
Nie musisz lubić spermy, ale Twoje awersje nie przekładają się na resztę kobiet.
# borsuk 11 lat temu
@mm ze swoimi poglądami brykaj do księdza może wystąpi o Twoją beatyfikację. Brzydzisz się seksualności? - Twój problem.
Tacy ludzie, jak Ty będą atakować zawsze tych otwartych.
Brawo dla portalu "seks oczami kobiet" za to, że nie promuje bzdur i wolny jest od uprzedzeń. Nie dajcie sobie kitu wcisnąć, że naturalność w seksie jest zła. Prezerwatywa to głównie ochrona ale nie przed kochankiem i tym co dobre w seksie.
# mm 11 lat temu
Nie, nie brzydzę sie seksu. Nie lubię wytrysku na twarz, który jest poniżający i dominujący. Chcesz, to daj się dominować facetowi.