Obserwuj nas

Komentarze są obecnie wyłączone

Komentarze   

# sziszi 13 lat temu
wyćwiczone zaciskanie nasieniowodów? Ok., ale najpierw niech koleś zapanuje nad opóźnieniem wytrysku. Coś mi się zdaje, że kiedyś seks był sztuką. Dziś stroszymy piórka, udajemy boginie i bogów seksu, zaliczamy numerek z szybkim spuszczeniem i udajemy, że było świetnie :)
a wszystko przez fast foody
# Cezeary G. 9 lat temu
Zaskakujące, że dopiero w 1869 roku kościół katolickie zakazał wiernym aborcji. Przez wieki kościół nie traktował aborcji jak grzech a potem zmiana stanowiska. Mamy XXI wiek i bardziej jesteśmy zacofani bo Piusowi IX przestało się podobać stanowisko jego poprzedników do płodu. Może tak jakiś inny papież przewróci dawne proaborcyjne nastawienie kościoła?
# Ala Krótkoręcka 9 lat temu
Niewiarygodne, że już starożytni potrafili w swojej konsumpcji zapędzić się tak daleko, że wyeksploatowali jeden gatunek rośliny i to ze względu na jej antykoncepcyjne działanie. Szkoda. Może sylfion nie miał tylu skutków ubocznych co pigułka antykoncepcyjna. Teraz przemysł farmaceutyczny tak dobiera skład preparatów i leków by wywiązywać się z obiecanych efektów ale dawać w zamierzony sposób skutki uboczne. Tak się mnoży dolegliwości i nabija kieszenie żarłocznych koncernów farmaceutycznych.