wagina logo

Ciekawostki seksualne

19 seksualnych ciekawostek

 • Napisane przez  julunga
 • Posted on:  wtorek, 17 marzec 2015 | Komentarzy (5)

Czy wiedzieliście, że pocałunki obniżają poziom cholesterolu, a panowie z piwnym brzuszkiem kochają się dłużej niż szczupli mężczyźni? Seksualnych ciekawostek nigdy dość. Dziś m.in. podpowiadamy jak zapewnić kobiecy orgazm, a także w naturalny sposób podnieść męskie libido i poprawić erekcję. 19 seks wskazówek dla niej i dla niego:1. Seks w skarpetkach jest na prawdę gorący

Holenderscy naukowcy odkryli, że seks w skarpetkach zwiększa prawdopodobieństwo orgazmu u kobiety. Ta uwaga dotyczy damskich stóp, Panowie.
Zimno studzi miłosne zapędy u obojga płci, ale skany mózgu pokazują, że chłód bardziej destrukcyjnie wpływa na kobiece pożądanie. Panie w miłości potrzebują nie tylko ciepła, ale i poczucia bezpieczeństwa oraz stanu odprężenia.

2. Śmiech to zdrowie, ale nie zawsze przepustka do czyjegoś łóżka.

Mężczyźni reagują pozytywnie na uśmiechnięte kobiety, ale już męski uśmiech nie jest tak atrakcyjny dla płci przeciwnej. Okazuje się, że dla kobiet bardziej pociągający są mężczyźni z marzycielskim wyrazem twarzy lub z pewną dozą buty i arogancji.

3. Kąpiel słoneczna jak Viagra

Mężczyźni szukający naturalnych miłosnych „dopalaczy” nie powinni unikać słońca. Badania wykazały, że ekspozycja na słońce podnosi poziom testosteronu, a zatem pozytywnie wpływa na popęd płciowy. Łącznikiem między słońcem a libido jest witamina D. Wchodzi ona w skład testosteronu, a że organizm ludzki potrafi ją wytworzyć w promieniach słońca to też słońce podkręca libido.

4. Nos lepszy od zabawki erotycznej.


Panowie/Panie, podobno nos dzięki delikatności swojego czubka i sprężystości chrząstki jest idealnym stymulatorem łechtaczki. Wodząc nosem wokół łechtaczki partnerki i delikatnie ją miziając można wiele zdziałać.

5. Męski pot jest seksowny.

Androstendion wchodzący w skład męskiego potu, poprawia nastrój kobiet i zwiększa u nich popęd płciowy.

6. Piwny brzuszek atrybutem długodystansowego kochanka.

Tureccy badacze udowodnili, że mężczyźni „z brzuszkiem” mogą szczycić się stosunkami płciowymi dłuższymi o ok. 5 minut od miłosnych zbliżeń szczuplejszych rywali. Przyczyną większej wytrzymałości seksualnej panów z brzuszkiem jest podwyższony poziom estradiolu, żeńskiego hormonu płciowego, hamującego orgazm.

 

 

piwny brzuszek a długi seks

 

7. Chcesz doczekać złotych godów, kup tani pierścionek zaręczynowy.

Badania wykazały, że trwałość małżeństwa jest odwrotnie proporcjonalna do wartości pierścionka zaręczynowego i kosztów imprezy weselnej.


8. Mężczyzno, miej zarost.

To co zdawało się być prawdą, zostało potwierdzone przez naukowców – panie lubią męski zarost. Prawdopodobnie szorstkość męskiego lica kojarzy się z dojrzałością płciową i wpływa pozytywnie na ocenę atrakcyjności. Panie wolą kilkudniowy zarost od długich bród, które interpretowane są jako oznaka agresji. 

9. Ćwiczenia mięśni Kegla poprawiają jakość życia seksualnego.


Zarówno kobiety, jak i mężczyźni mają mięśnie dna miednicy (mięśnie Kegla), ale to w przypadku Pań mięśnie te odgrywają znaczącą rolę w seksie. Poprawa ich sprężystości pozytywnie wpływa zarówno na doznania seksualne kobiety, jak i jej partnera. Do tego trening mięśni Kegla chroni kobiety przed przypadłością nietrzymania moczu. Zapoznaj się z instruktażem ćwiczeń mięśni Kegla.

10. Bądź brunetką!

Podobno mężczyźni wolą blondynki, ale badania przeprowadzone w 2011 roku wykazały, że to nie blondynkom i rudzielcom mężczyźni przypisują atrakcyjność fizyczną, inteligencję i kompetencje, które wiązane są z ciemnym kolorem włosów.

 

Czytaj dalej: 19 seksualnych ciekawostek c.d.

 

 


Wagina jak łyk wina. Rozkoszuj się nią ze znajomymi ekstatycznie, orgiastycznie.
4.2 na 5 na podstawie 123 głosów

Komentarze są obecnie wyłączone

Komentarze   

wesoły romek
# wesoły romek 9 lat temu
+ brzuszek mam :)
+ zarost też jest

potrzebne:
+ miętówki
+ ciasto dyniowe
+ olejek lawendowy na "mole"
+ woda kolońska "wiarus"

wynik: kochanek doskonały 8)
+7
RenataW
# RenataW 9 lat temu
@wesoły romek jeśi uderzasz do młodszych dziewczyn to zapach "wiarusa" nieoceniony. Pokolenie Y może już nie pamiętać wiarusa :)
Bierz miętówki ja ciasto dyniowe i może wyskoczymy do kina? ;) Rozbawiłeś mnie, chłopie, a poczucie humoru to też to coś co facet powinien mieć.
+6
Menelowy bogacz
# Menelowy bogacz 9 lat temu
Biorę sobie punkt 7 do serca: "Badania wykazały, że trwałość małżeństwa jest odwrotnie proporcjonalna do wartości pierścionka zaręczynowego i kosztów imprezy weselnej."

Ten tombak z cyrkonią to dla naszego szczęścia, Kiciu. :lol:
+4
ciekawski
# ciekawski 9 lat temu
A mnie na dobrą sprawę zastanawia, dlaczego tylko czarna "rakieta" na zdjęciu nr.2 nazywa się "satan" 8)
+3
As Azbestu
# As Azbestu 9 lat temu
Widać, że nie doczytałeś. Odpowiedź na drugiej stronie artykułu ;-)
+1
 • Seks i antykoncepcja
  Nie pieszczoty, nie wyrafinowana gra wstępna, nie przystojny mężczyzna, a smrodek pewnego grzybka potrafi dać kobiecie orgazm. Ot tak, bez
  3
 • 1
 • / 1
 • Kultura przez duże "K"
  Wystrugać dildo na własny użytek czy zająć się chałupniczą produkcją sztucznych penisów? - Mając w rękach Dildomaker możemy łatwo nadawać różnym
  6
 • 1
 • / 1
 • Czasem traktowana jak odpowiednik penisa, ale nie ma z nim wiele wspólnego, nie pełni funkcji wydalniczych ani wydzielniczych. - Łechtaczka organ
  Anatomia i fizjologia kobiety
  30
 • 1
 • 1
 • / 1

Nasza WAGINA używa sobie na ciasteczkach. Jeśli Ci to nie przeszkadza kliknij