wagina logo

Vagina dentata - stomatologiczna impresja, czy koszmar ginekologa? Przedstawiamy Państwu Berenice. Anielsko biała, z wnętrzem pełnym tajemnic. Każda z nas utraciła mleczaki, a kły wyrastają nam niespodziewanie.
4.2 na 5 na podstawie 187 głosów
0
Czy masz obsesję na punkcie właściwych rzeczy? – tak brzmi hasło z plakatów uświadamiających problem zaniedbania profilaktyki w walce z rakiem piersi. W kampanię uświadamiającą Singapurskiej Fundacji na rzecz Walki z Rakiem Piersi zaangażował się znany projektant Andrew Yang. Artysta stworzył zabawne i zarazem poruszające prace, uświadamiające niebezpieczny dla zdrowia problem ignorancji i beztroski.
5.0 na 5 na podstawie 164 głosów
0
Gdy gonimy za ideałem i pielęgnujemy nasze małe-wielkie zmiany, zaczyna brakować nam tchu i nas samych. Dla tych, którzy chcą się zatrzymać i pobyć ze sobą, jest miejsce, gdzie można bezkarnie przyznać się do siebie. Miejsce, gdzie łamie się konwencje, a rzeczy nazywa po imieniu, jednocześnie nadając im umowną wartość. Taka jest właśnie Filuteria, idealistka o niewyparzonym języku i utracjuszka z wielkim gestem.
4.6 na 5 na podstawie 202 głosów
7
Prace Magdaleny Frey to społecznie zaangażowane fotomontaże, w których kobieta jest główną bohaterką. Ostentacyjnie obnażona, w ginekologicznych rozkrokach, odarta z tabu, pozbawiona niedomówień i intymności. Mięsista, krwista i dosłowna. W pracach artystki przewija się motyw wulwy (łac. vulva), waginy i krwi menstruacyjnej, a tematem przewodnim jest cielesność, fizjologia i seksualność kobiety, czyli wielkie kulturowe nieobecne.
4.4 na 5 na podstawie 168 głosów
8
W czerwcu 2010 do księgarń trafia przygotowana przez wydawnictwo Replika pokonkursowa antologia kobiecych opowiadań erotycznych,pt. „Rozkoszne”.
4.2 na 5 na podstawie 150 głosów
0

Artykuły z Kultura przez duże "K" chronologicznie

 • Anatomia i fizjologia kobiety
  Czasem traktowana jak odpowiednik penisa, ale nie ma z nim wiele wspólnego, nie pełni funkcji wydalniczych ani wydzielniczych. - Łechtaczka organ
  30
 • 1
 • / 1
 • Kultura przez duże "K"
  Wystrugać dildo na własny użytek czy zająć się chałupniczą produkcją sztucznych penisów? - Mając w rękach Dildomaker możemy łatwo nadawać różnym
  6
 • 1
 • / 1
 • 1
 • 1
 • / 1

Nasza WAGINA używa sobie na ciasteczkach. Jeśli Ci to nie przeszkadza kliknij