wagina logo

Rozpoczęło się odliczanie dni do pierwszego dnia wiosny. Z tej okazji powstaje kwietno-waginalna animacja na cześć Joni, Pani życia i śmierci. Wy też możecie wziąć udział w tym ekstatycznym kulcie kobiecości.
4.3 na 5 na podstawie 64 głosów
1
Nieobecny w szkolnych podręcznikach Priap uznawany jest za patrona pornografii. Pokraczny, poczciwy bożek płodności odznaczał się nienaturalnie wielkim członkiem, który nader często był w stanie erekcji. W starożytnym świecie pogańskim, w którym ciało było czymś naturalnym, Priap nie był osamotnionym bóstwem fallicznym.
4.6 na 5 na podstawie 255 głosów
4
W ramach prezentowanego przez Prodesigne cyklu spotkań z designem w Krakowie, w dniu 7 marca odbędzie się drugie spotkanie traktujące o roli płci w projektowaniu: FEMALE DESIGN.
4.7 na 5 na podstawie 238 głosów
3
Czasem husky zahaczy o drzewo i straci głowę, a innym razem szczenię wyląduje na piersi modelki. O prawa i interesy zwierząt walczy się z trudem, a i tak znajdą się tacy, którzy tę walkę skomplikują. Z końcem ubiegłego roku pewna irlandzka inicjatywa na rzecz zwierząt wzbudziła niezdrowe zainteresowanie feministek i tzw. obrońców moralności. Sprawa dotyczy kalendarza Puppy Love, który został stworzony dla organizacji dobroczynnej Ash Animal Rescue z hrabstwa Wicklow we wschodniej Irlandii. Pieniądze uzyskane ze sprzedaży kalendarza organizacja przeznacza na wydatki związane z opieką nad opuszczonymi zwierzętami. Ash Animal Rescue musi intensywnie zabiegać o fundusze dla swoich podopiecznych, m.in. dlatego, że stosuje politykę „no kill”, czyli nie usypia zwierząt. Organizacja otacza opieką bezdomne czworonogi i stara się znaleźć dla nich nowe domy.
4.7 na 5 na podstawie 136 głosów
3
Helmut Newton – artysta, który wyprzedził swoją epokę. Skandalista, erotoman, seksista, ekshibicjonista, rockandrollowiec i megaloman zdobył uznanie jako fotograf mody i kobiecego portretu. Jest niekwestionowanym mistrzem kobiecego aktu. „Zmasakrował” zdystansowane spojrzenie na kobietę i jej wizerunek w sztuce. Wyznaczył nowe standardy w fotografii wyzbywając się poprawności politycznej. Dzisiaj uznawany za mistrza swojego gatunku.
4.6 na 5 na podstawie 207 głosów
6

Artykuły z Kultura przez duże "K" chronologicznie

 • Anatomia i fizjologia kobiety
  Czasem traktowana jak odpowiednik penisa, ale nie ma z nim wiele wspólnego, nie pełni funkcji wydalniczych ani wydzielniczych. - Łechtaczka organ
  30
 • 1
 • / 1
 • Kultura przez duże "K"
  Wystrugać dildo na własny użytek czy zająć się chałupniczą produkcją sztucznych penisów? - Mając w rękach Dildomaker możemy łatwo nadawać różnym
  6
 • 1
 • / 1
 • 1
 • 1
 • / 1

Nasza WAGINA używa sobie na ciasteczkach. Jeśli Ci to nie przeszkadza kliknij