Obserwuj nas

Komentarze są obecnie wyłączone

Komentarze   

# kiniak 11 lat temu
Bardzo dobry temat uzupełniający tekstylne rozterki w korpo. Lato zbliża się wielkimi krokami a to oznacza, że kobiety mocno inwestują w depilację, a faceci głowią się jak tu się ubrać by nie spłynąć z gnojów a przy tym nie epatować sierścią. Straszne. Tak nam to futerko przeszkadza nie wiedzieć czemu. Kobiety włosy golą, rwą itp. a faceci zasłaniać muszą. Tortury.
# mongo 11 lat temu
Nie wiem dlaczego ludzi napawa obrzydzeniem widok naturalnego owłosienia. Moda modą, dla mnie w naturalności nie ma i nigdy nie było i nigdy nie będzie nic "obleśnego", czy wstydliwego.
# merz 10 lat temu
Bo jest nieestetyczne, zbierają się na nim bakterie, które żywią się potem i wywołują... smród. Włosy między pośladkami zatrzymują drobiny tego, co przez nie przechodzi. Włosy pod pachami powodują większą potliwość i odór. Włosy na męskich genitaliach są niekomfortowe w życiu. Jeżeli ktoś stawia na "naturalność" to niech również się nie myje codziennie, stawiając na "naturalny", genitalny smrodek (jak zwierzęta), nie wyciera pupy po defekacji, nie goli twarzy, nie myje zębów (jak wszystkie zwierzęta), nie farbuje włosów, nie używa perfum, nie gotuje i nie smaży jedzenia itd.
# lilia 10 lat temu
@merz, przeczytałam Twoje komentarze pod kilkoma artykułami. Dużo w nich jadu, nienawiści i nietolerancji. Tym razem trochę przeginasz, bo Twoje obrzydzenie do włosów błędnie tłumaczysz. Włosy łonowe chronią przed bakteriami, otarciami, a tym samym infekcjami. Higiena jest ważna, ale to czy depilujemy się pod majtkami to kwestia wyboru, gustu itp. ale na pewno nie kwestia higieniczna. Depilacja intymna u kobiet podnosi ryzyko infekcji intymnych. Gładkość to nie zawsze czystość, a mycie jest najważniejsze. Co do zwierząt to ich ciała funkcjonują inaczej i w przypadku psa częste mycie powoduje paradoksalnie więcej smrodku. Nie ubliżaj więc ani ludziom, ani zwierzętom bo nie wiesz o czym piszesz.
# merz 10 lat temu
"Delikatny wąsik u chłopaka może napawać go dumą."
to się nazywa dziewiczym wąsem lub koprem i ogólnie jest uważane za odrażające i żałosne
# lilia 10 lat temu
Od czegoś trzeba zacząć. Moment gdy chłopak może sięgnąć po maszynkę i zgolić co nieco na twarzy jest dla niego ważny i przełomowy. Dziewiczy wąs, koper? Co z tego, każdy z nas przechodził przez okres dojrzewania i na wąsy Tomka Sellecka trzeba trochę poczekać.