wagina logo

„Kobieta, która będzie jęczała podczas stosunku seksualnego ma brwi delikatne i wygięte w łuk. Często mruga porozumiewawczo i mówi niskim bądź wysokim tonem głosu, nie chcąc niczego wyrazić. Może mieć usta szerokie o wąskich wargach, a może być delikatna, o mięsistych wargach. W tym ostatnim przypadku wargi nie zamykają się całkowicie i można dostrzec końcówki zębów.
5.0 na 5 na podstawie 256 głosów
0
Do seksualnego bojkotu Rosjan namawia grupa aktywistek ukraińskich w akcji pod hasłem „Nie daj Ruskowi”. Działaczki ukraińskie nie kryją, że walczą waginą i odwołują się do znanych w historii strajków seksualnych.
4.5 na 5 na podstawie 104 głosów
0
Mawlynnong - mała indyjska miejscowość w pobliżu granicy z Bangladeszem, znana jako społeczność, w której “dziewczyny rządzą światem”. Spokojne, pełne uroku miejsce. Jednak to nie okoliczna przyroda i klimat zadbanej, sielskiej wioski przykuły uwagę fotograficzki Karolin Klüppel, która serię zdjęć Mädchenland (Królestwo Dziewcząt) poświęciła życiu kobiet i dziewczynek Mawlynnong.
4.6 na 5 na podstawie 216 głosów
0
Wkrótce w Egipcie ruszy proces lekarza, który w wyniku przeprowadzenia nielegalnego zabiegu obrzezania doprowadził do śmierci 13-letniej Soheir al-Batea. Jak podaje Thomson Reuters Foundation, proces egipskiego lekarza jest zwycięstwem działań zmierzających do likwidacji starożytnego rytuału obrzezania, któremu corocznie poddawanych są miliony dziewcząt na świecie.
5.0 na 5 na podstawie 97 głosów
0
„Przeróbka mamusi”, czy też „poprawa ukrytej kobiecej estetyki” za pomocą odbudowy błony dziewiczej – tym językiem posługują się lekarze z klinik medycy estetycznej.  Twoja wagina zestarzała się? Masz za duże wargi sromowe? Coś ci zwisa, marszczy się, a może po prostu tęsknisz za utraconym dziewictwem? – Wygładzimy, wyrównamy, załatamy - bez ryzyka i bez bólu. Tak z grubsza brzmi przekaz stron www amerykańskich i angielskich klinik, oferujących zabiegi kosmetoginekologiczne. Dezinformacja i manipulacja to podstawa tego biznesu. Ostatnie analizy stron internetowych klinik, oferujących zabiegi z zakresu kosmetyki ginekologicznej, dowiodły, że zamieszczone na nich treści nie zawierają rzetelnych informacji, a jedynie podsycają intymne kompleksy kobiet. Tym samym panie rozważające korektę waginy czy wulwy (z łac. vulva, synonim sromu) nie mogą podjąć decyzji z pełną świadomością jej konsekwencji i ewentualnego ryzyka.
5.0 na 5 na podstawie 86 głosów
2

Artykuły z Kobiecość w dziejach chronologicznie

 • Anatomia i fizjologia kobiety
  Czasem traktowana jak odpowiednik penisa, ale nie ma z nim wiele wspólnego, nie pełni funkcji wydalniczych ani wydzielniczych. - Łechtaczka organ
  30
 • 1
 • / 1
 • Kultura przez duże "K"
  Wystrugać dildo na własny użytek czy zająć się chałupniczą produkcją sztucznych penisów? - Mając w rękach Dildomaker możemy łatwo nadawać różnym
  6
 • 1
 • / 1
 • 1
 • 1
 • / 1

Nasza WAGINA używa sobie na ciasteczkach. Jeśli Ci to nie przeszkadza kliknij