wagina logo

Barbie ze swoją dojrzałą sylwetką budziła niegdyś niemałe kontrowersje, dlatego Mattel zdecydowało się na stworzenie młodszej siostry Barbie, Skipper. Laleczka o dziewczęcej urodzie miała wyciszyć emocje wokół jej starszej, kobiecej wersji, ale do czasu. Skipper wkrótce wprawiła opinię publiczną w osłupienie. Wszystkiemu winne jej piersi.  
5.0 na 5 na podstawie 280 głosów
0
Były młode i pochodziły z małych miasteczek. Nikt im nie powiedział, że pracują z niebezpieczną substancją, co więcej ich pracodawcy zachwalali lecznicze właściwości radu, a one codziennie łykały radioaktywną farbę, biorąc do ust pędzelki, którymi malowały cyferblaty zegarków.  
4.3 na 5 na podstawie 231 głosów
0
Masturbacja. Oni to robią. One to robią. Oni mają na to setki określeń. One żadnego, które powszechne byłoby choćby w mowie potocznej. Oni werbalnie manifestują światu swoją pasję autoerotyczną.  One milczą, a przecież trudno uwierzyć, że nie mają, o czym mówić.  
4.3 na 5 na podstawie 189 głosów
0
Rodzima „łechtaczka” zdaje się wywodzić od łechtania, dotyku, pieszczoty i jest jedną z milszych nazw kobiecych narządów płciowych w języku polskim. Jej łacińska nazwa brzmi „clitoris”, ale zanim ten mały organ zyskał oficjalnie uznaną w łacinie nazwę, miał wiele imion nadawanych przez wielkich myślicieli m.in. przez Hipokratesa i Arystotelesa. Rzecz o starożytnych nazwach łechtaczki i etymologii słowa „clitoris”.
4.2 na 5 na podstawie 103 głosów
0
Sprawca brutalnego „gwałtu korekcyjnego” dokonanego na 26-letniej Duduzile Zozo z RPA został skazany na 30 lat więzienia. W 2013 roku 22-letni Lekgoa Lesley Motleleng zgwałcił i zamordował ze szczególnym okrucieństwem Duduzile Zozo, lesbijkę z miasteczka niedaleko Johannesburga. Zginęła przez orientację seksualną, a jej przypadek nie jest odosobniony. W Afryce Południowej prześladowania mniejszości seksualnych osiągnęły rozmiary epidemii.
4.5 na 5 na podstawie 216 głosów
0

Artykuły z Kobiecość w dziejach chronologicznie

 • Anatomia i fizjologia kobiety
  Czasem traktowana jak odpowiednik penisa, ale nie ma z nim wiele wspólnego, nie pełni funkcji wydalniczych ani wydzielniczych. - Łechtaczka organ
  30
 • 1
 • / 1
 • Kultura przez duże "K"
  Wystrugać dildo na własny użytek czy zająć się chałupniczą produkcją sztucznych penisów? - Mając w rękach Dildomaker możemy łatwo nadawać różnym
  6
 • 1
 • / 1
 • 1
 • 1
 • / 1

Nasza WAGINA używa sobie na ciasteczkach. Jeśli Ci to nie przeszkadza kliknij