Obserwuj nas

Komentarze są obecnie wyłączone

Komentarze   

# gansterek 14 lat temu
:evil: ;-)) :idea: :love: :no-comments: :ooo: :Pirate: yoo fajny pomnik a gdzie go znalesci-++???
# mrymru 14 lat temu
Od Administracji:
Powyższy artykuł jest autorstwa Pani Iwony Demko, osoby spoza grona redakcji, która jednak swą pracę poświęca m.in. badaniu aspektu kobiecości. Wszelkie wątpliwości prosimy wyjaśniać z autorem tekstu. Linki do stron Autora widnieją na końcu artykułu.
# Freya 14 lat temu
Miałam pozostawić to dla siebie ale jednak napisze, bo po pierwszym śmiechu, jednak przyszła pora na zażenowanie i płazem nie popuszczę tak jawnego i bezczelnie prostackiego w sposobie, robienia czytelnika w głupa Nie wiem z jakich źródeł czerpiecie te wiadomości ale finezja niektórych wychyleń na temat wyższości waginy nad światem, naprawdę wydaje się rodem z waginy, a jednak, nie ubliżając owej, wypadałoby czasem pomyśleć mózgiem! Ja się pytam: dla jakiej klienteli wy tę stronę tworzycie? Dla świadomych swej kobiecości istot ... ? Bo wnioskując po Waszych argumentach, to jednak dla tej drugiej grupy a nawet sami taką tworzycie! i to jest niedorzeczne bo idea strony zasługuje na coś więcej! Po co się chwytać argumentów bezczelnie nielogicznych i ... :/
Przeczytałam jeszcze raz:
"W starożytnej Grecji

Od Administracji:
tekst został edytowany bo obrażał użytkowników strony.
# azazalla 14 lat temu
Może autorka poda źródła i poprze swe tezy argumentami i będzie po krzyku.
# Iwona 14 lat temu
Wszystkie informacje, które zamieściłam w tekście, zaczerpnęłam z książki o której wspominałam: "Wagina. Kobieca seksualność w historii kultury” autorstwa Catherine Blackledge, wydanej przez wydawnictwo Pruszyński i S-ka SA w Warszawie. Nie są to informacje, które wymyśliłam z własnej wyobraźni. Jedynie wstęp i konkluzja to mój luźny osobisty komentarz. Moim celem nie było nikogo obrażać, bulwersować czy szokować . Chciałam jedynie poszerzyć nasze skromne informacje na temat waginy i zwrócić uwagę na nieco inne postrzeganie tego tematu niż to, do którego się przyzwyczailiśmy. Doskonale zrobiła to Catherine Blackledge w swojej książce, gdzie na ponad 300-stu stronach wnikliwie opisała w przeróżnych aspektach kobiecą seksualność. Gorąco polecam tę książkę nie tylko tym, którzy wyrażają sprzeciw wobec mojego tekstu
# Administrator 14 lat temu
Dziękuję Autorce za udział w dyskusji. Jeśli jednak wciąż artykuł i jego treść budzi wątpliwości, proszę o logiczną dyskusję popartą argumentami. Słowne ataki na autorów, użytkowniczki/ów nie będą tolerowane przez administrację.
# Kinga 14 lat temu
Coś w tym jest... W naszej od wieków patryjalchalnej kulturze istnieje wszak gest wystawienia środkowego palca ( z różnymi wariacjami) który jest używany jako oznaka męskiej agresji i dominacji.